Przejdź do głównej zawartości

Boys - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Boys to: “Plaża nasza jest”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/plazanaszajest

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Boys zatytułowana “Plaża nasza jest”. Kawałek posiada energiczne brzmienie i chwytliwe melodie, które sprawiają, że nutka szybko wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Łukasz Sienicki oraz Marcin Miller. Muzyka: Łukasz Sienicki, Marcin Miller.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 574 433 wyświetleń na YouTube i jest na pozycji numer 94 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip doskonale oddaje klimat kawałka. Wizualizacje przedstawiające plażowe sceny, radosne chwile i letnią atmosferę doskonale komponują się z muzyką.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który na Youtube ma już 71 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

Boys to jedna z najpopularniejszych i najstarszych formacji disco polo[źródło]voxfm.pl 2021-07-30. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo.

W 2022 roku ukazał się krążek zespołu zatytułowany ’18-22′. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 19 kompozycji.

“Wydawnictwo to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości zespoły Boys (Marcina Millera i spółki)” – czytamy o ’18-22′ w serwisie empik.com.

[album - źródło]Wikipedia, discogs.com, empik.com

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 21-07-2023 w miejscowości Rewal, a kolejny 1-08-2023 w miejscowości Kołobrzeg

Tekst nagrania “Plaża nasza jest”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, se.pl, discogs.com, empik.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. A ja się bawię (’91)
2. A ja się bawię (’95)
3. A ja się bawię (2012)
4. A ja się teraz bawię
5. Ach te dziewczyny
6. Agatka 2009
7. Agnieszka
8. Ale numer
9. Ogród pełen róż
10. Wszystko co mam
11. Plaża nasza jest
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Boys – polski zespół muzyczny (boysband) istniejący od 1991 roku. Grupa została założona w Prostkach koło Ełku. Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). Na Wikipedii czytamy, że od 1990 roku liderem i wokalistą formacji jest Marcin Miller (dostęp 15.04.2023). Gatunek ich muzyki to disco polo.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Dziewczyna z marzeń” ukazała się w 1991 roku nakładem wytwórni płytowej Blue Star i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 8 piosenek. Krążek został wydany na kasecie magnetofonowej. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org i ?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach