Przejdź do głównej zawartości

Cian Ducrot - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ciana Ducrota to: "Heaven".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów - może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/CianDucrotHeaven

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka irlandzkiego piosenkarza Ciana Ducrota zatytułowana "Heaven". Singiel ten to kolejna zapowiedź nadchodzącego, debiutanckiego krążka artysty zatytułowanego 'Victory', który ma się ukazać 21 lipca 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Polydor. Płyta ma zawierać 14 numerów.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/662334131/heaven. Materiał napisali: Cian Ducrot i Steve Mac. Kompozycja została wyprodukowana przez Steve'a Maca.

Kawałek jeszcze przed premierą wywołał poruszenie na TikToku – Cian udostępnił zwiastun, w którym widać, jak po raz pierwszy prezentuje bratu nutkę.

W serwisie genius.com czytamy:
“Heaven” is about the bond I have with my brother and the love we share. We’ve been through so much together and this song is me processing that journey, coming to terms with it, and being thankful for where we’ve ended up. It makes me cry with joy. We all have people in our lives that stick with us. This song is for them.
— Cian Ducrot via his mailing list

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 2 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 245 499 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Preorder my debut album VICTORY out July 21st 🫶🏼
https://cianducrot.lnk.to/Preorder

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniego artysty pt. "I'll Be Waiting", który na YouTube ma już 9,3 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał "I'll Be Waiting" zdobył certyfikat srebrnej płyty.

W artykule opublikowanym w serwisie media.universalmusic.pl w dniu 2 czerwca 2023 czytamy: Cian wielkimi krokami zbliża się do 7 mln słuchaczy na Spotify oraz 4,4 mln obserwujących na TikToku. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 5.04.2023 czytamy: Artysta zakończył właśnie wielką trasę koncertową jako gość Eda Sheerana. Najbliższy koncert Muzyka ma się odbyć na wydarzeniu, które ma mieć miejsce w dniach 22-23 lipca 2023 w Nottingham, UK, Splendour in Nottingham, a kolejny 24 lipca 2023 w Cardiff, UK, Tramshed.

Tekst nagrania "Heaven"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, genius.com, media.universalmusic.pl, rzg.pl, | media.universalmusic.pl, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. 21 Seconds
2. Aftertaste
3. All for you
4. All For You (feat. Ella Henderson)
5. All That I Know
6. Anyone but her
7. Blue
8. Chewing Gum
9. Clothes
10. Part of Me
11. Heaven
Pozostałe utwory są na tej stronie
Ostatnio wystąpił również w utworze "People" u boku Libianci.

Biogram

Cian Ducrot to irlandzki piosenkarz i autor piosenek. Zyskał rozgłos dzięki swojemu singlowi „All For You”, który zyskał popularność w 2022 roku za pośrednictwem TikTok i ostatecznie zajął 19 miejsce na brytyjskiej liście singli. Jego kolejny singiel „I'll Be Waiting” osiągnął 16. miejsce. Gatunek jego muzyki to pop.

Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana 'Make Believe' ukazała się 9 grudnia 2021 roku nakładem wytwórń płytowych Darkroom i Interscope i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 8 piosenek. Krążek dostępny jest na YouTube Music.

źródło: en.wikipedia.org, shazam.com, music.apple.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach