Przejdź do głównej zawartości

BRYLANT - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki BRYLANTA to: "Ona ma".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów - może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/brylant_popek-ona_ma

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Brylant zatytułowana "Ona ma" (z gościnnym udziałem polskiego rapera i wokalisty Popka). Singiel emanuje pozytywną energią i zapewnia dynamiczny beat, który idealnie sprawdzi się na imprezach i podczas wakacji.

"Brylant śpiewa refren z melodyjnym głosem, a Popek rapuje zwrotki z charakterystycznym flow i bitem. Ich głosy idealnie się uzupełniają i tworzą harmonijną całość" - czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Mortka Przemysław i Ajman Podrazik. Muzyka: Mortka Przemysław.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 852 518 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 20 w kategorii najpopularniejszych teledysków.

Brylant to utalentowany wokalista i autor tekstów[źródło]radiosupernova.pl 2023-06-19.

Popek, właśc. Paweł Ryszard Mikołajuw (ur. 2 grudnia 1978 w Legnicy) – polski raper, wokalista, muzyk, aktor, członek zespołów Firma (od 2001) i Gang Albanii (2014–2017). Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer "Wodospady" (x Matheo), który ma już 83 mln wyświetleń. 19 października 2018 muzyk wydał krążek zatytułowany "Dr Jekyll and Mr Hyde" (nagrany wraz z Matheo), który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Step Records.

Tekst nagrania "Ona ma"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.eu, radiosupernova.pl, | Youtube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Motyle
2. Ona ma feat. Popek

Biogram

Przemysław Mortka znany jako Brylant na co dzień śpiewa ze swoją siostrą Jagodą. Choć karierę zaczynał w innym nurcie muzycznym to muzyce pop-rap oddał swoje serce.

źródło: disco-polo.eu, radiosupernova.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr