Przejdź do głównej zawartości

Long & Junior - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Long & Junior to: “Gruba Noc”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/LJGrubaNoc

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Long & Junior zatytułowana “Gruba Noc”. Kawałek ten posiada chwytliwe melodie i emanuje niepowtarzalnym stylem, charakterystycznym dla duetu. Tekst nutki opowiada o niezapomnianej imprezie, która trwała przez całą noc.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Michał Jeleń oraz Jarosław Grzesista. Muzyka: Mateusz Andrzejewski, Michał Jeleń i Jarosław Grzesista. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalne wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 14 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 558 757 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 37 w kategorii najpopularniejszych teledysków (w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 lipca 2023 czytamy, że 4 lipca klip przekroczył imponującą liczbę miliona wyświetleń na platformie YouTube).

"W teledysku do piosenki możemy zobaczyć zespół bawiący się w klubie, a także piękne kobiety" - czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Kolorowa sukienka”, który na Youtube ma już 95 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Kolorowa sukienka” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 95, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3, a na liście TOP Dyskoteki zajął pozycję numer 30. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

Long & Junior jest jedną z najpopularniejszych polskich grup disco polo i dance[źródło]disco-polo.eu 3 czerwca, 2023, a ich koncerty przyciągają tłumy[źródło]disco-polo.eu 14 czerwca, 2023. Swoją popularność zyskał dzięki takim przebojom jak: “Helenka”, “Śpiewać uczę się” czy “Bo ja tańczyć chcę”[źródło]disco-polo.info.

Tekst nagrania “Gruba Noc”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.eu, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Balujemy
2. Bawimy Się
3. Bądź moją królową
4. Bo ja tanczyc chcę
5. Daj mi siebie proszę
6. Dlaczego nie chcecie puscic nas
7. Helenka
8. Jazda
9. Kobiety
10. Jestem na Jutubie
11. Helenka 21
12. Kochaj Mnie Całym Sercem
13. Gruba Noc
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Long & Junior to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance.

Na oficjalnej stronie grupy czytamy m.in.:

Rok 1996 był rokiem przełomowym dla grupy long & junior w tym bowiem roku nastąpiło zawarcie znajomości pomiędzy Jarkiem i Michałem. Wspólne wariackie i jednorazowe pomysły zaowocowały wspólnymi występami w wielu klubach i dyskotekach.

źródło: longjunior.pl
Tagi: Long and Junior

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach