Przejdź do głównej zawartości

EXTAZY - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki EXTAZY to: "GOLAS".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/extazy-golas

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu EXTAZY zatytułowana “GOLAS”.

"Jest to energetyczny i chwytliwy kawałek disco polo, który z pewnością spodoba się fanom tego gatunku muzycznego" - czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Extazy. Na YouTube ukazał się też remix kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 1 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 080 883 wyświetleń na Youtube (w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 6 Czerwiec 2023 czytamy, że klip osiągnął milion wyświetleń na YouTube i że kawałek zajął bardzo wysokie miejsce na karcie czasu na YouTube) i jest na pozycji numer 94 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Produkcją klipu wideo zajęło się Collabo Pictures. W teledysku pojawią się znane postacie z internetu, takie jak Nikita Magical (Nikola pokazuje w klipie swój urok i umiejętności taneczne - czytamy w serwisie disco-polo.eu), Roxaok, Emilka Klicka, "Babka" i "Sucharek", Alan Kwieciński, Kokardeczka oraz Król Ali Baba. "Ta wyjątkowa obsada gwarantuje połączenie talentu i energiczną atmosferę, które przyciągną uwagę fanów i widzów" - czytamy w serwisie disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Noc taka czarna”, który na YouTube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Noc taka czarna” był notowany na 20 miejscu na liście ZPAV, TOP Dyskoteki. Kawałek pokrył się poczwórną platyną.

Extazy to jedna z topowych formacji disco polo[źródło]disco-polo.eu 1 czerwca 2023. Nutki takie jak: “Noc taka czarna”, “Chciałem być”, czy “Buzi to za mało” osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń na YT.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć na wydarzeniu pn. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej – Augustów 2023, które ma mieć miejsce w dniach 18-19 sierpnia 2023 w miejscowości Augustów, Teren Zielony przy Amfiteatrze w Augustowie, a kolejny na wydarzeniu pn. XXIV Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie, które ma mieć miejsce w dniu 31 sierpnia 2023 w miejscowości Iłów, Boisko Szkolne w Iłowie.

Tekst nagrania "GOLAS"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, teksciory.interia.pl, disco-polo.eu, | disco-polo.eu, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, ebilet.pl, i inne

Lista utworów

1. Będę bawił się
2. Blondi, blondi
3. Buzi to za mało
4. Chciała
5. Chodź do mnie bliżej mała
6. Dziewczyna idealna
7. Extazy szał
8. Jedziesz (Kakao 2)
9. Kocham oczy twe
10. Zauroczenie
11. Patrzę sercem
12. Piąta nad ranem
13. Baby
14. GOLAS
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

EXTAZY - polska grupa, która powstała w 2009 r. Na Wikipedii czytamy, że liderem i wokalistą formacji od początku istnienia jest Kamil Chludziński (niegdyś członek zespołu STARS, z którego odszedł w 2007 roku - przyp. red.) (dostęp 07.2023). Gatunek ich muzyki to disco polo i dance.

Extazy to słowo zapożyczone z języka angielskiego, które może być tłumaczone na wiele sposobów. My interpretujemy to jako euforia, radość, szaleństwo i dobra zabawa – grupa Extazy o swojej nazwie.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Powiedz powiedz co cię kręci” ukazała się 11 kwietnia 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Poparazzi i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 14 piosenek.

Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, disco-polo.info, discogs.com, facebook.com?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr