Przejdź do głównej zawartości

Boys, NEWS - Wszystko co mam

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskich zespołów Boys oraz NEWS zatytułowana “Wszystko co mam”. Romantyczny kawałek to połączenie tradycji i nowoczesności.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Boys oraz News. Warstwę muzyczną przygotował Marek z formacji News.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 3 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 782 456 wyświetleń na YouTube. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 9 Luty 2023 czytamy o materiale “Wszystko co mam”: “Znani artyści znaleźli się w TOP 30 najpopularniejszych teledysków w serwisie YouTube.” oraz “teledysk do utworu «Wszystko co mam» znalazł się na 26 miejscu na karcie «Na czasie w kategorii Muzyka» na polskim YouTube”.

“Teledysk oddaje niezwykły klimat piosenki. W klipie oprócz Marcina oraz Marka zobaczymy również przepiękną kobietę, która jest główną bohaterką teledysku” – czytamy o produkcji “Wszystko co mam” w serwisie disco-polo.info.

Boys to jedna z najpopularniejszych i najstarszych formacji disco polo[źródło]voxfm.pl 2021-07-30. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer "Najpiękniejsza Dziewczyno", który ma już 70 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

W 2022 roku ukazał się krążek zespołu zatytułowany ’18-22′. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 19 kompozycji.

“Wydawnictwo to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości zespoły Boys (Marcina Millera i spółki)” – czytamy o ’18-22′ w serwisie empik.com.

[album - źródło]Wikipedia, discogs.com, empik.com

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 15-04-2023 w miejscowości Będzin, a kolejny 23-06-2023 w miejscowości Kielce.

NEWS to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, którego początki sięgają roku 1999. Jego założycielem jest Marek Lemieszek.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/wszystkocomam

Tekst nagrania “Wszystko co mam”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, se.pl, discogs.com, empik.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr