Przejdź do głównej zawartości

Iraida - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Iraidy to: “Don’t Stop the Party”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bfan.link/don-t-stop-the-party-

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej artystki Iraidy oraz polskiego producenta Gromee’go zatytułowana “Don’t Stop the Party”. Singiel ten to chyba najbardziej energetyczna nutka jaka wybrzmi na Waszych imprezach w najbliższym czasie. Dopełnienie stanowi energetyczny teledysk.

W górę, w dół, w górę, w dół i jeszcze raz w górę, „Don’t Stop The Party” jest jak rollercoaster pełen dźwięków. Wokal IRAIDY i jej pomysły świetnie zgrały się w tym utworze i mam nadzieję, że numer spodoba się Wam tak bardzo jak nam – powiedział Gromee.

“To nie to , żeby się czepiać, ale Don’t Stop The Party (I Like My DJ) przypomina nam pewną piosenkę” – napisał serwis djpromotion.com.pl i poniżej tego tekstu wstawił wideo pt. Lucky Lucky Lucky Me Evelyn Knight.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/dont-stop-the-party-single/1673493899?l=pl. Muzyka/Tekst: Andrzej Gromala (Gromee), Adelina Stinga (Iraida), Petre Octavian Loachim (Achi).

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 10 marca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 239 569 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserowała Isabella Szanto.

Gromee dodał następujący komentarz pod wideo:
“Wczoraj Światowy Dzień DJ więc dziś premiera Don’t Stop The Party (I Like My Dj)🔥Zabieram Was z tej okazji na wycieczkę do Włoch🌞
Bierzcie, słuchajcie i dzielcie się tym udostępniając!”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Rumunki pt. “Maria” (oraz SICKOTOY), który na YouTube ma już 1,6 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Andrzej Gromala (ur. 14 grudnia 1978 w Krakowie) znany szerzej jako Gromee to krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki, (różnych gatunków, od muzyki klubowej po muzykę poważną). Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Górą Ty” (nagranego wraz z Golec uOrkiestra, feat. Bedoes), który ma już 40 mln wyświetleń. 16 marca 2018 roku ukazał się jego album studyjny zatytułowany ‘Chapter One’. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 26-05-2023 w miejscowości Leszno.

Tekst nagrania “Don’t Stop the Party”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, netfan.pl, djpromotion.com.pl, allaboutmusic.pl, | mckkatowice.pl, muzyka.interia.pl, telemagazyn.pl, pap-mediaroom.pl, open.fm, netfan.pl, allaboutmusic.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Control
2. Ganduri
3. Hexes & Exes
4. Insomnia
5. Don’t Stop the Party (oraz Gromee)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

IRAIDA to wschodząca gwiazda muzyki elektronicznej i jedna z czołowych kompozytorek rumuńskiego przemysłu muzycznego. Gatunek jej muzyki to dance.
źródło: djpromotion.com.pl, allaboutmusic.pl, shazam.com, i…

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach