Przejdź do głównej zawartości

Vivat, Masters - Ogarniemy

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskich grup Vivat oraz Masters zatytułowana “Ogarniemy”. Tematyka tekstu kawałka jak i wideoklipu to opowieść imprezowa.

“Doskonała produkcja na najwyższym poziomie” – czytamy o “Ogarniemy” w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Paweł Jasionowski (Masters). Muzyka: Paweł Jasionowski.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 9 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 433 909 wyświetleń na Youtube. Wideoklip nagrano w USA.

“To co dzieje się przez cały teledysk to opowiadanie o przygotowaniach do wielkiej imprezy […]” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Vivat to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo[źródło]disco-polo.info 16 Luty 2022. Bez wątpienia artyści znają się na tworzeniu prawdziwych przebojów[źródło]disco-polo.info 4 Grudzień 2021. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer "Oddam Ci wszystko", który ma już 89 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “Oddam Ci wszystko” był bez wątpienia przebojem lata 2020[źródło]mediadisco.pl. W artykule opublikowanym w serwisie mediadisco.pl w dniu 7 września 2020 czytamy o nutce: Pojawia się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok jest wielkim hitem. Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Oddam Ci Wszystko”. Płyta jest utrzymana w gatunku Disco Polo i zawiera 35 numerów[źródło]discogs.com.

Najbliższy ich koncert ma się odbyć 7-05-2023 w miejscowości Chorzów, a kolejny 27-11-2023 w miejscowości Poznań.

Masters – polska formacja muzyczna. Zespół został założony w 2007 roku w Zambrowie. Założycielem jest Paweł Jasionowski. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer „Żono Moja”, który ma już 95 mln wyświetleń. W 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się ich krążek “7”.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/mastersogarniemy

Tekst nagrania “Ogarniemy”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | mediadisco.pl, disco-polo.info, discogs.com, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?