Przejdź do głównej zawartości

Gromee - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Gromee’go to: “Don’t Stop the Party”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bfan.link/don-t-stop-the-party-

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego producenta Gromee’go oraz rumuńskiej artystki Iraidy zatytułowana “Don’t Stop the Party”. Singiel ten to chyba najbardziej energetyczna nutka jaka wybrzmi na Waszych imprezach w najbliższym czasie. Dopełnienie stanowi energetyczny teledysk.

W górę, w dół, w górę, w dół i jeszcze raz w górę, „Don’t Stop The Party” jest jak rollercoaster pełen dźwięków. Wokal IRAIDY i jej pomysły świetnie zgrały się w tym utworze i mam nadzieję, że numer spodoba się Wam tak bardzo jak nam – powiedział Gromee.

“To nie to , żeby się czepiać, ale Don’t Stop The Party (I Like My DJ) przypomina nam pewną piosenkę” – napisał serwis djpromotion.com.pl i poniżej tego tekstu wstawił wideo pt. Lucky Lucky Lucky Me Evelyn Knight.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/dont-stop-the-party-single/1673493899?l=pl. Muzyka/Tekst: Andrzej Gromala (Gromee), Adelina Stinga (Iraida), Petre Octavian Loachim (Achi).

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 10 marca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 234 378 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserowała Isabella Szanto.

Gromee dodał następujący komentarz pod wideo:
“Wczoraj Światowy Dzień DJ więc dziś premiera Don’t Stop The Party (I Like My Dj)🔥Zabieram Was z tej okazji na wycieczkę do Włoch🌞
Bierzcie, słuchajcie i dzielcie się tym udostępniając!”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 44-letniego krakowianina pt. „Górą Ty” (nagranego wraz z Golec uOrkiestra, feat. Bedoes), który na Youtube ma już 40 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Górą Ty” był niekwestionowanym przebojem lata 2019. Numer będący połączeniem góralszczyzny z klubowymi klimatami zajął piąte miejsce w plebiscycie Przebój Roku RMF FM 2019. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5.

Gromee to jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów muzycznych w Polsce[źródło]telemagazyn.pl 21 lipca 2021. Muzyk wielokrotnie prezentował swoje kawałki na największych festiwalach telewizyjnych w kraju: Sopot Hit Festiwal, Przebojowe Lato Radia Zet, Eska Music Awards, Festiwal Piosenki w Opolu, Przebój Lata RMF FM. Producent jest znany ze współprac z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy ogromne przeboje radiowe zgodne z aktualnymi trendami[źródło]open.fm 13.09.2021. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Ty i Ja”, której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Przypomnijmy, że w 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “Chapter One”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu).

6 maja 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej Sony Music, ukazała się płyta EP-ka Polaka zatytułowana ‘Tiny Sparks’. Krążek jest utrzymany w gatunkach taneczna/elektroniczna i pop i zawiera 8 numerów. Artysta zamyka na nim dwa ostatnie sezony swojej muzycznej aktywności. Na albumie możemy usłyszeć takich artystów, jak: Inna, Olivia Addams, Asdis, Catali, Ania Dąbrowska, Abradab, Jesper Jenset i Antonia.

– Każdy utwór ma inną historię – mówi w Programie 1 Polskiego Radia o mini-albumie „Tiny Sparks” Gromee. Gromee przyznaje, że zdecydował się na wydanie mini-albumu ze względu na własną satysfakcję. – Potrzebowałem tego, żeby podsumować te dwa lata i dlatego postanowiłem z moją firmą wydawniczą zamknąć to taką klamrą – przyznaje.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 26-05-2023 w miejscowości Leszno.

IRAIDA to wschodząca gwiazda muzyki elektronicznej i jedna z czołowych kompozytorek rumuńskiego przemysłu muzycznego. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Maria” (oraz SICKOTOY), który w dniu 23.04.2023 ma już 1,6 mln wyświetleń.

Tekst nagrania “Don’t Stop the Party”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, netfan.pl, djpromotion.com.pl, allaboutmusic.pl, | mckkatowice.pl, muzyka.interia.pl, telemagazyn.pl, pap-mediaroom.pl, open.fm, netfan.pl, allaboutmusic.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

RokTytułNajwyższa pozycja na liście
POL
(airplay)
[44]
POL
(airplay
nowości)
[45]
2011„Open Up Your Heart”
(gościnnie: Jayden Felder)
2012„You Make Me Say”
(gościnnie: Tommy Gunn i Ali Tennant)
„Live for the Light”
(gościnnie: Ali Tennant)
„Hurricane”
(gościnnie: Terri B!)
2013„Gravity”
(gościnnie: Andreas Moe)
„All Night”
(gościnnie: WurlD)
2014„Live Forever”
(gościnnie: Wrethov)
1
2015„Follow You”
(gościnnie: WurlD)
112
„2BA”
„Who Do You Love”
(gościnnie: WurlD)
2016„Fearless”
(gościnnie: May-Britt Scheffer)
101
„Spirit”
(gościnnie: Mahan Moin)
12
2017„All Night 2017”
(gościnnie: WurlD)
„Runaway”
(gościnnie: Mahan Moin)
74
„Seagulls”
„Without You”
(gościnnie: Lukas Meijer)
91
„Zaśnieżone miasta”
(gościnnie: Sound’n’Grace)
231
2018„Light Me Up”
(gościnnie: Lukas Meijer)
11
„One Last Time”
(gościnnie: Jesper Jenset)
14
2019„Love Me Now”
(gościnnie: WurlD i Devvon Terrell)
624
„Górą Ty”
(oraz Golec uOrkiestra, gościnnie: Bedoes)
25
„Love You Better”10
„Król”
(oraz Edyta Górniak)
105
„Share the Joy”23
2020„Sweet Emotions”
(oraz Jesper Jenset)
61
„Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”
(gościnnie: Ania Dąbrowska i Abradab)
61
„Worth It”
(gościnnie: Ásdís)
11
2021„Cool Me Down”
(oraz Inna)
21
„Talk to Me”
(oraz Catali)
23
„Broken”
(oraz Olivia Addams)
955
2022„Send My Your Love”
(oraz Antonia)
51
„Aura”
(oraz Wiatr)
„Sztuka latania”
(oraz Wac Toja, Sara Chmiel i Jan Borysewicz)
331
„Ostatni walczyk”
(oraz Sara Chmiel)
2023„Ty i ja”
(oraz Sara Chmiel)
14X
„Don’t Stop the Party”
(oraz Iraida)
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
„X” oznacza, że lista nie istniała w danym okresie.

Jego najnowszy remiks to utwór „Wodospady”, którego oryginalnym wykonawcą jest Doda.

Biogram

Andrzej Gromala (ur. 14 grudnia 1978 w Krakowie) znany szerzej jako Gromee to krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki, (różnych gatunków, od muzyki klubowej po muzykę poważną). Wielbiciel sztuki, malarz i rysownik. Wydany w 2015 roku utwór Follow You (Sony Music) znalazł się wśród 100 najchętniej granych utworów w całej Europie. Artysta regularnie koncertuje w Polsce. Wygrał krajowy finał Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie, Portugalia. Wraz ze szwedzkim piosenkarzem Lukasem Meijerem reprezentował swój kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie z piosenką “Light Me Up”. Występował na wielu festiwalach muzycznych, dzieląc scenę z takimi artystami jak Steve Aoki, Eric Clapton, Jessie Ware i Sting. Jego letni singiel z 2016 roku “Fearless” rządził polskimi listami przebojów, osiągając 10. pozycję w radiu i drugą pozycję na antenie TVPlay Chart i zdobywając nagrodę Platinum Record. Gatunki jego muzyki to dance, house, electro house, deep house, alternative dance.

Jego debiutancka płyta zatytułowana “Chapter One” ukazała się 16 marca 2018 roku nakładem wytwórni płytowej Sony Music i jest utrzymana w gatunkach pop oraz muzyka klubowa. Album zawiera 14 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 8. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Krążek pokrył się złotem. Serwis Allaboutmusic.pl przyznał wydawnictwu 9 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis infomuza.pl przyznał płycie ocenę 5/6.

“Z jednej strony uderza mocno podkręconą energią taneczną, z drugiej podkreśla rockowymi akcentami, a wszystko wpisane jest w brzmienia aktualne dla europejskiego rynku muzycznego. Wielu kompozycji z pewnością nie powstydziłby się żaden DJ działający na międzynarodowej arenie” – napisał o materiale serwis allaboutmusic.pl.

Czytaj więcej
źródło: rmf.fm, pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org oraz allaboutmusic.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr