Przejdź do głównej zawartości

Lu Kala - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lu Kali to: “Pretty Girl Era”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://lukala.ffm.to/prettygirlera

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka kongijsko-kanadyjskiej piosenkarki Lu Kali zatytułowana “Pretty Girl Era”.

Użytkownik greenandblue napisał w serwisie genius.com:
‘Pretty Girl Era’ is a self-love anthem about celebrating individuality and what makes you unique.
Translator:
„Pretty Girl Era” to hymn miłości własnej o celebrowaniu indywidualności i tego, co czyni Cię wyjątkowym.

Lu Kala napisała w mediach społecznościowych następująco:
“LUNIVERSE! You’ve been so patient🥹 I’m excited to announce that PRETTY GIRL ERA is coming out on 12/2!🧡🪩💅🏾”

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/pretty-girl-era-single/1655061092. Materiał napisali: LU KALA, Dr. Luke, Madison Love oraz Rocco Did It Again!. Kompozycja została wyprodukowana przez Dr. Luke.

Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 2 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 193 129 wyświetleń na YT.

W artykule opublikowanym w serwisie newsroom.sonymusic.pl w dniu 23 lutego 2023 czytamy o Lu Kali: Piosenkarka o ognistym głosie i równie ognistych, pomarańczowych włosach, na nowo definiuje brzmienie i wygląd gwiazdy pop. LU KALA ma dziś ponad 14 milionów streamów na koncie. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka Latto zatytułowana „Lottery”, w której gościnnie występuje LU KALA. Tego utworu możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Tekst nagrania “Pretty Girl Era”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: genius.com, music.apple.com, | newsroom.sonymusic.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Pretty Girl Era
2. DCMO (Don’t Count Me Out)
3. Love Shit
4. Body Knew
5. Want You
6. Still Mad
7. Yours for the Night
8. No Smoke
9. Love Like
10. Hotter Now
11. Nothing But Love

Biogram

Lusamba Vanessa Kalala (ur. 21 lipca 1995 w Kinshasa) znana jako Lu Kala (zapis stylizowany wielkimi literami) to kongijsko-kanadyjska piosenkarka i autorka piosenek. Kala wystąpiła na Canadian Music Week w 2019 roku, gdzie wykonała swój debiutancki singiel „DCMO (Don’t Count Me Out)”. Gatunek jej muzyki to pop. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org, shazam.com,

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach