Przejdź do głównej zawartości

Bayera - Droga

Tytuł nowej piosenki Bayera to: “Droga”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Bayera zatytułowana “Droga”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Róża Winiecka, Michał Winiecki oraz Radosław Kudelski. Muzyka: Michał Winiecki i Radosław Kudelski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 1 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 867 212 wyświetleń na Youtube. Wideo to dzieło Pawła Pilipienko (Faster Media). Wideoklip był realizowany w Warszawie. W teledysku widać miłość dwojga ludzi. Główną rolę odegrał Radek z modelką Dominiką Alencewicz u swojego boku.

“Mamy to! 🔥 Wczoraj o północy zakończyliśmy zdjęcia do najnowszego teledysku. 👌
Za dwa tygodnie PREMIERA! Zapiszcie datę 👉 01.12.2022 ! Nie możemy się doczekać a Wy ? 😎” – zapowiadała Bayera w mediach społecznościowych.

Czy nowa produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Obrączki szczerozłote”, który na Youtube ma już 43 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Obrączki szczerozłote” to przepiękne nawiązanie do starego disco polo w nowym wydaniu. Kawałek jest zaliczany do największych hitów disco polo[źródło]YouTube, disco-polo.info i ?.

Formacja Bayera to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo młodego pokolenia[źródło]voxfm.pl 2023-03-01. Ostatni okres to niewątpliwie bardzo dobry czas dla grupy – ich produkcje mają wiele wyświetleń. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 29-07-2023 w miejscowości Opole.

Tekst nagrania “Droga”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, voxfm.pl, koncertomania.pl, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr