Przejdź do głównej zawartości

Godface Killa - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Godface Killa to: “Godface”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://godfacekilla.lnk.to/GODFACE

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka artysty Godface Killa zatytułowana “Godface”. Premiera nutki wzbudziła sensację w internecie. W wideoklipie wystąpił bowiem aktualny chłopak Natsu, Marcin Dubiel.

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/pl/album/godface-single/1677586510. Autorem tekstu jest GODFACE. Muzyka: ZeroBeatz.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 10.[źródło]olis.pl

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 23 marca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 486 942 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artysty pt. “Chłopak Natsu”, który na YouTube ma już 14 mln wyświetleń? Zobaczymy. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 68. Materiał w dniu 5.04.2023 jest na pozycji numer 24 w kategorii najpopularniejszych teledysków na YouTube. W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 17 lut 2022 czytamy: “Utwór Chłopak Natsu miał premierę na YouTube 15 lutego 2022 roku i błyskawicznie znalazł się na bardzo wysokiej pozycji karty Na Czasie. Aktualnie jest na 4. miejscu”. Dalej czytamy: “Co ciekawe, teledysk nakręcono w domu Team X”.

Tekst nagrania “Godface”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: vibez.pl, olis.pl, | YouTube, 4fun.tv, olis.pl, i inne?

Lista utworów

1. Chłopak Natsu
2. Godface

Biogram

Co wiemy o Godface Killa? W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 17 lut 2022 czytamy o nim: “Były chłopak Natsu, Bartek Wylężek, był członkiem grupy Killas (gdzie krył się pod pseudonimem Lil Primy – przyp. red.). Możemy znaleźć informację, że jest udziałowcem spółki NATSU WORLD”. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/rap.
źródło: 4fun.tv, vibez.pl
Tagi: raper, piosenkarz

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr