Przejdź do głównej zawartości

Boys - Nie szukaj mnie

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Boys zatytułowana “Nie szukaj mnie”. Kawałek ten jest o miłości i od pierwszych dźwięków wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Marcin Miller i Arkadiusz Wiśniewski. Do numeru pojawił się też remix na YouTube.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 11 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 553 088 wyświetleń na YouTube. W dniu 23.02.2022 był na pozycji numer 19 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip zrealizowała firma Allinteractive Films, która od wielu lat współpracuje z grupą Boys.

“W klipie zobaczymy przepiękną modelkę, a także Marcina który wystąpi w swoim ulubionym kapeluszu” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Bayera:

“Super! Takie piosenki i klipy to rozumiem 👌👏” – Bayera.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który na Youtube ma już 65 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

Boys to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo. W 2017 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się krążek zespołu zatytułowany “25 lat”. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 21 kompozycji, w tym 6 duetów oraz 3 remiksy. 14 czerwca 2018 roku krążek uzyskał status złotej płyty. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 24-06-2022 w miejscowości Kielce, a kolejny 30-07-2022 w miejscowości Opole.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Nie szukaj mnie”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: voxfm.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, | kultura.onet.pl, se.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach