Przejdź do głównej zawartości

Holy Molly - Shot A Friend

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Holy Molly zatytułowana “Shot A Friend”. Singiel ten to opowieść o nieświadomym zakochaniu się w partnerze naszego najlepszego przyjaciela.

“Piosenka pojawiła się tak naprawdę znikąd podczas naszej sesji w studio w deszczowy dzień. Pozwoliłam wtedy inspiracji poprowadzić mnie przed najgłębsze z moich emocji: zdradę, winę, miłość, ból, przebaczenie, obsesję i wszystko, co znajduje się pomiędzy nimi. Jak już wiecie, inspirację zaczerpnęłam z moich osobistych doświadczeń. Ale wiecie też, że robię to w wielu moich utworach” – powiedziała Rumunka o nutce.

“Tak czy inaczej mamy fajną melodyjną, łatwo wpadającą do ucha i w nogi, piosenkę” – napisał o kawałku serwis djpromotion.com.pl.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali Marius Dia oraz Holy Molly. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ Alexa Parkera i Mariusa Dia.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 16, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Singiel “Shot A Friend” to następca singla „C’est la vie” (nagranego z Shanguy).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 093 953 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Rumunki pt. “Alcohol”, który na YouTube ma już 5,5 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Holy Molly to artystka wszechstronnie uzdolniona. Inspiracje czerpie głównie z własnych przeżyć.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: strefamusicart.pl, djpromotion.com.pl, music.apple.com, | mad-music.pl, bestsellery.zpav.pl, YouTube, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach