Przejdź do głównej zawartości

Alvaro Soler, David Bisbal - A Contracorriente

Alvaro SolerW sieci ukazała się wspólna nowa piosenka hiszpańskiego piosenkarza Alvaro Solera oraz hiszpańskiego piosenkarza Davida Bisbala zatytułowana “A Contracorriente”. Między artystami czuć harmonię i tę niesamowitą energię.

– Od dawna chciałem współpracować z Davidem, ale nigdy nie mogliśmy dograć grafików – przyznaje Alvaro. – W końcu, kiedy byłem w studiu w Madrycie, udało nam się dość spontanicznie coś zrobić. Puściłem Davidowi “A Contracorriente”, a on zatrzymał taśmę po pierwszym refrenie i zaczął śpiewać nową melodię. Nagle pojawiła się niesamowita energia, chemia w studiu. Od razu wiedzieliśmy, że nagramy coś wyjątkowego z idealnym refrenem.

Gatunek nowej piosenki to pop latino. Materiał napisali Alexander „Ali“ Zuckowski, Alvaro Soler, David Bisbal, T.I Jakke oraz Simon Triebel. Kompozycja została wyprodukowana przez duet producencki Tricot i T.I Jakke.

Kawałek ma motywować do działania i ładować baterie.

Singiel “A Contracorriente” to następca singla “Manila” (nagranego wraz z Ray’em Daltonem).

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 14 stycznia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 295 752 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Gus Carballo. Klip powstał w Hiszpanii.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Hiszpana pt. „Sofia”, który na Youtube ma już 770 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sofia” odniósł sukces na listach przebojów w krajach europejskich, osiągając numer 1 w Polsce, Włoszech, Czechach, Słowacji, Belgii i Szwajcarii. Kawałek w Polsce pokrył się diamentem[źródło]Wikipedia.

Alvaro Soler to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich artystów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce[źródło]radiozet.pl 07.04.2020. W artykule opublikowanym w dniu 19.01.2022 w serwisie zloteprzeboje.tuba.pl czytamy: Alvaro Soler ma ponad 80 złotych i platynowych wyróżnień na całym świecie, dwa miliony sprzedanych albumów i ponad 5 miliarda streamów we wszystkich serwisach cyfrowych. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Sofia”, który ma już 770 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel “Sofia” odniósł sukces na listach przebojów w krajach europejskich, osiągając numer 1 w Polsce, Włoszech, Czechach, Słowacji, Belgii i Szwajcarii. Kawałek w Polsce pokrył się diamentem[źródło]Wikipedia.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany 9 lipca 2021 roku krążek “Magia”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Airforce 1 Records. Album jest utrzymany w gatunku Europop. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jego trzeci album studyjny. Wydawnictwo zadebiutowało na 12. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zajął najwyższą pozycję numer 3 na niemieckiej liście albumów Offizielle Top 100, numer 2 na szwajcarskiej liście albumów Schweizer Hitparade i numer 4 na austriackiej liscie albumów Ö3 Austria.

– Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa Magia. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód, czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom – tłumaczy Alvaro[źródło]eska.pl.

Alvaro ma dać w tym roku dwa koncerty w Polsce. Artysta ma wystąpić 20-09-2022 w Krakowie i 21-09-2022 w Warszawie. Natomiast najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 25 maja 2022 w Graz, Austria, Kasemattenbühne, Outdoor.

David Bisbal Ferre (ur. 5 czerwca 1979) to hiszpański piosenkarz, autor piosenek i aktor. Swoją początkową sławę zdobył jako wicemistrz w programie telewizyjnym opartym na interaktywnej rzeczywistości Operación Triunfo. Jest trzykrotnym laureat Grammy Latino. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “A Partir De Hoy” (nagrany wraz z Sebastiánem Yatra), który ma już 357 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych 42-letniego wykonawcy zamyka wydany 3 stycznia 2020 roku krążek “En Tus Planes”.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: zloteprzeboje.tuba.pl, kultura.gazeta.pl, music.apple.com, | radiozet.pl, zloteprzeboje.tuba.pl, eska.pl, Wikipedia, songkick.com, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr