Przejdź do głównej zawartości

Bedoes - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bedoesa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Bedoesa oraz Białasa zatytułowana “Poezja ulic”. Kawałek znalazł się na krążku Białasa zatytułowanym „Murem za Bonusem”. Płyta mająca wesprzeć Bonusa oraz jego rodzinę, ukazała się 16 grudnia 2021 roku. Wydawnictwo to, to kompilacyjna płyta, przy której Białas pełni rolę producenta wykonawczego. Raper aktywnie wziął udział również w nagraniu prawie wszystkich spośród siedemnastu nutek, jakie na tym materiale uświadczymy. Tym sposobem artystę uświadczymy, w kooperacji także z Peją, Szpakiem, Kizo, Matą ztj. Skute Bobo, Whitem2115, Bedoesem, Słoniem, Reto, Czerwinem TWM, Bonzem, Beteo, Żakiem oraz Pezetem. Wydawnictwo dodatkowo przeplatane jest kompozycjami, które dostarczyli Ero, Janusz Walczuk x Frosti x Berson, Kara x KęKę i Małach/Rufuz. Materiałem tym Beezy dotrzymał swojej obietnicy z #hot16challenge2.

Autorami tekstu są Bedoes i Białas. Kompozycja została wyprodukowana przez Leśnego oraz Zacheyka.

Wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 16 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 537 640 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego rapera pt. „Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)” (prod. Lanek), który na Youtube ma już 73 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka „Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)” zdobyła dużą popularność i była grana w niektórych rozgłośniach radiowych. Singiel został nagrany jako prezent dla dziewczyny rapera i opublikowany w jej urodziny.

– Ta piosenka to był tak naprawdę prezent dla Madzi. Nie spodziewałem, że tyle osób będzie się z nią utożsamiać. Zrobiłem ją bez znaczenia ile będzie miała wyświetleń. To jest niesamowite, co się stało – mówił Bedoes po sukcesie kawałka.

Bedoes to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Swój pierwszy kawałek nagrał pod pseudonimem „Przybysz„. Artysta znalazł się w czołowej trójce polskiego Spotify w 2019 roku.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany 15 stycznia 2021 roku krążek “Rewolucja Romantyczna”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej SBM Label. Album jest utrzymany w gatunkach hip-hop i trap. Płyta zawiera 19 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Jest to jego czwarty album studyjny. Producentem krążka jest Lanek. Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 3 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis CGM przyznał wydawnictwu 2 z 5 możliwych gwiazdek.

“[…] Z pełną odpowiedzialnością za moje słowa – to pomimo wszystko jeden z najlepiej napisanych albumów ostatnich miesięcy. Bedoes w każdym z 19 numerów follow’upuje własną twórczość. […] Jedno jest pewne, ta płyta to nie jest jakiś stricte komercyjny produkt” – napisano w recenzji materiału w serwisie glamrap.pl

“[…] Na „Rewolucji Romantycznej” mamy bowiem do czynienia z najlepszym producentem w Polsce, najlepszym nawijaczem w Polsce i jednym z najgorszych tekściarzy w naszym kraju” – napisano w recenzji płyty w serwisie skrr.pl.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 11-08-2022 w miejscowości Płock.

Białas, właściwie Mateusz Karaś (ur. 11 grudnia 1987 w Teresinie) – polski raper, autor tekstów oraz freestyle’owiec. Artysta znany jest przede wszystkim z występów w duecie z Karolem „Solarem” Poziemskim, z którym założył wytwórnie “SB Maffija”. Prowadzi ponadto solową działalność artystyczną. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Intercontinental Bajers”, który ma już 35 mln wyświetleń. 5 sierpnia 2020 ukazał się album studyjny 34-letniego artysty zatytułowany “H8M5”. Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 11-08-2022 w miejscowości Płock.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: | rmf.fm, plejada.pl, rapgra.eu, groove.pl, glamrap.pl, skrr.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. 00:45
3. 1025 (prod. Lanek)
4. 1998 (prod. Lanek)
5. 2114 (prod. Lanek)
6. 2115 Flow
7. 7605 (prod. Lanek)
8. A ty?
9. Anioły
10. AŚMZ
11. Poezja ulic (Białas x Bedoes)
Pozostałe utwory są na tej stronie
Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze „Europa” u boku Taco Hemingway’a.

Bedoes, właściwie Borys Przybylski (ur. 21 kwietnia 1998 w Bydgoszczy) – polski raper i autor tekstów, członek zespołu 2115 Gang. Muzyk należy do wytwórni SBM Label, i współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Solar, Białas, Taco Hemingway, Young Multi czy Quebonafide. W wieku 13 lat zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania, a w wieku 15 lat nagrał mixtape’y takie jak: Ganesha’s Blessing, Gucci Watch, Najgrubszy z najmłodszych, Anubis’s Throne, FR$HTILLIDIX. Gatunki jego muzyki to hip-hop, trap. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Aby śmierć miała znaczenie” ukazała się 17 lutego 2017 nakładem wytwórń płytowych SB Maffija oraz Step Hurt i jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz trap. Album zawiera 14 piosenek. Krążek zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Wydawnictwo pokryło się złotem. Producentem materiału jest Kubi Producent. Serwis muzyka.interia.pl dał krążkowi ocenę 3/10.

“Produkcją bitów na krążku zajął się w całości Kubi Producent (ur. 2000), przez co otrzymaliśmy materiał w pełni przygotowanych przez młodych. Nie odbija się to jednak negatywnie w żaden sposób na brzmieniu, czy treści. […] Bardzo dobrze napisane teksty, błyskotliwe linie, oraz idący za nimi przekaz” – napisano w recenzji płyty w serwisie glamrap.pl i dano albumowi ocenę 7/10.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz glamrap.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach