Przejdź do głównej zawartości

Slash - Fill My World

slashJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańsko-brytyjskiego gitarzysty Slasha zatytułowana “Fill My World” (featuring Myles Kennedy and the Conspirators). Kawałek ten to kolejny singel zapowiadający krążek „4”, który ma się ukazać 11 lutego 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej Gibson. Producent płyty: Dave Cobb.

Gatunek nowej piosenki to rock. Materiał napisali Slash oraz Myles Kennedy. Kompozycja została wyprodukowana przez Dave’a Cobba.

Singiel “Fill My World” to następca singla “The River Is Rising” (featuring Myles Kennedy and the Conspirators).

Oficjalne Audio na YouTube ukazało się 3 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 416 820 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 56-letniej gwiazdy gitary pt. “Beautiful Dangerous” (feat. Fergie), który na YouTube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Beautiful Dangerous” chociaż początkowo nie został wydany jako oficjalny singiel, to zdołał zająć 11 miejsce na liście Heatseekers Songs i miejsce 58 na liście Canadian Hot 100.

Slash to jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów. Legendarny gitarzysta zespołów Guns N’Roses i Velvet Revolver. Prawdziwa ikona rock’n’rolla. Z burzą czarnych loków, z nieodłącznym kapeluszem i ciemnymi okularami, a do niedawna jeszcze z papierosem zwisającym z kącika ust – Slash to postać więcej niż barwna.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 21 września 2018 roku krążek “Living the Dream”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Snakepit/Roadrunner. Album jest utrzymany w gatunku Hard rock. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jego czwarty album studyjny. Materiał otrzymał w większości pozytywne recenzje ze źródeł internetowych i czasopism. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 67/100, na podstawie 6 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. W angielskiej Wikipedii czytamy, że płyta znalazła się na listach albumów w TOP10 w 11 krajach. Krążek na polskiej liście albumów (ZPAV) zajął najwyższą pozycję numer 9, na liście UK Albums (OCC) numer 4, na liście US Billboard 200 numer 27, na liście US Top Hard Rock Albums (Billboard) numer 1, a na liście US Top Rock Albums (Billboard) numer 3. “Living The Dream” to kolejna już płyta Slasha wydana wraz z Myles Kennedy & The Conspirators. Produkcję krążka wirtuoz gitary powierzył sprawdzonemu przy okazji wydawnictwa “World On Fire” z 2014 roku fachowcowi, Michaelowi “Elvisowi” Baskette (m.in. Alter Bridge, Iggy Pop, Incubus).

“Living The Dream” to po prostu solidna, niezobowiązująca rockowa płyta wypchana prostymi piosenkami. Muzyka jaką Slash zawsze chciał grać. […] Fani na pewno nie będą zawiedzeni, aczkolwiek jeśli spojrzeć z dystansu, mając przy tym w pamięci przynajmniej kilkanaście dużo ciekawszych tegorocznych premier z podobnej półki stylistycznej, to “Living The Dream” jest krążkiem najwyżej dobrym – napisano w recenzji albumu w serwisie magazyngitarzysta.pl.

Muzyk w tym roku ma dać koncert w Polsce. Artysta ma wystąpić 20 cze 2022 w Warszawie, PGE Narodowy. Natomiast najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11 lut 2022 w Brooks, CA, US, Cache Creek Casino ??? Club 88.

Myles Richard Kennedy (ur. jako Myles Richard Bass 27 listopada 1969 w Bostonie) – amerykański muzyk, wokalista i autor tekstów, znany przede wszystkim z występów w zespole Alter Bridge, którego pozostaje członkiem od 2004 roku. Wcześniej występował w zespołach The Mayfield Four, Cosmic Dust i Citizen Swing. Od 2011 roku jest również członkiem zespołu Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, gdzie pełni rolę wokalisty. Najbliższy koncert grupy Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators ma się odbyć 9 lut 2022 w Arizona Federal Theatre w Phoenix, AZ, a kolejny 16 lut 2022 w Harrah’s Resort SoCal – The Events Center w Funner, CA.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: terazmuzyka.pl, shazam.com, | muzyka.interia.pl, rockmetalnews.pl, metacritic.com, magazyngitarzysta.pl, Wikipedia, songkick.com, ticketmaster.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach