Przejdź do głównej zawartości

Iness - Puk, puk, puk

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Iness zatytułowana “Puk, puk, puk”. Nowość jest dynamiczna i posiada doskonałą aranżacje, za którą stoi Arkadiusz Sosnowski.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorką tekstu jest Ewa Olczak (ta znakomita tekściarska pisała również dla samego Zenona Martyniuka), natomiast kompozytorką jest Aneta Działak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 071 863 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa PNmedia. Scenariusz napisała Adrianna Schneider. W klipie wystąpili: Aneta Działak i Wojtek Grychnik.

W artykule opublikowanym w dniu 7 grudnia 2021 w serwisie disco-polo.info czytamy o “Puk, puk, puk”:

“W serwisie YouTube pojawiła się intrygująca zapowiedź najnowszego teledysku. Iness prezentuje się w nim obłędnie!”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Bayera:

“Wpada w ucho! 🎶 Pozdrowionka 🥂😁” – Bayera.

Komentarz pod wideo dodała też Iness:

“Cześć. Łapcie mój najnowszy singiel pt. Puk,puk,puk❗🙂 dajcie znać w komentarzu co sądzicie,jeśli się spodobało-koniecznie udostępnijcie ❤️🥰”

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem grupy po numerze “Oczy Migdałowe”, który na YT ma już 5 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “Oczy Migdałowe” jest o tyle wyjątkowy, gdyż przy jego stworzeniu pracowali sami profesjonalni ludzie m.in. Ewa Olczak (autorka tekstów nutek samego Zenka Martyniuka oraz Andre). Materiał znalazł się na liście przebojów Disco Polo Live w telewizji Polo TV.

Iness to młoda i utalentowana wokalistka. Artystka jest przykładem, że konsekwencja i systematyczność prowadzą do sukcesu.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.eu, Instagram, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach