Przejdź do głównej zawartości

Szumek - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Szumka to: “ŻAPPKA”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/szumek-zappka

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka artysty Szumka zatytułowana “ŻAPPKA”. Kawałek ten zrobił wielkie wrażenie na fanach i stał się hitem TikToka.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Szumek. Instrumental: PapaPedro.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 441 720 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 23 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideo to dzieło Adriana Ławreszuka. W wideoklipie wykorzystano filmiki z TikToka, na których kobiety tańczą w rytm nutki.

W opisie pod wideo czytamy m.in.:
Żappka to kolejny experymentalny utwór twórcy o nazwie Szumek. Utwór w stylu klubowo – wakacyjnym z dawką żartu. Utwór ma bawić i bujać biodrami, taki cel obrał Szumek, który znany jest z wielu produkcji gdzie zawierał żartobliwe zwroty (często dwuznaczne).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu piosenkarza pt. “Aviomarin”, który na YouTube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Szumek to wokalista i raper[źródło]disco-polo.info 2 Kwiecień 2023 znany między innymi z takich przebojów jak: “Podrabiany Rolex”, “Kopyto Wielbłąda” czy “Aviomarin”[źródło]echodnia.eu 2 czerwca 2022. W artykule opublikowanym w serwisie echodnia.eu w dniu 25 listopada 2021 roku czytamy o Szumku: Ten przebojowy, niekonwencjonalny i nieco kontrowersyjny wokalista cieszy się ogromną popularnością w klubach dyskotekowych. Jego występy to prawdziwe show.

Tekst nagrania “ŻAPPKA”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info | disco-polo.info, echodnia.eu, i inne?

Lista utworów

1. Aviomarin
2. Kopyto Wielbłąda
3. Lampa Alladyna
4. Nocne Tripy (oraz Opcy)
5. Oczy Ujarane
6. Maczuga
7. Nocne Tripy
8. ŻAPPKA

Biogram

Szumek, właśc. Grzegorz Szumowski nie jest nowym wokalistą w branży. Pierwszy debiutancki singiel Szumka “Aviomarin” zapoczątkował nowy styl w branży muzycznej. Gatunek jego muzyki to dance i hip-hop.
Nie wiemy czy poniższe jest aktualne:
Wspólnie z Mariuszem Dawidowskim tworzą grupę Next Level.
źródło: disconews.pl
Tagi: piosenkarz

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach