Przejdź do głównej zawartości

Misery Index - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Misery Index to: "Rites Of Cruelty". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów - może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/MIRitesOfCruelty

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej grupy Misery Index zatytułowana "Rites Of Cruelty". Kawałek znalazł się na studyjnym krążku kapeli zatytułowanym 'Complete Control', który ukazał się 13 maja 2022 roku nakładem wytwórni płytowej Century Media Records. Płyta jest utrzymana w gatunku Death Metal i zawiera 9 numerów. Materiał zmiksował amerykański fachowiec Will Putney. Za mastering odpowiadał Szwed Jens Bogren.
"Podsumowując, Complete Control wydaje się największym skokiem w bok od death metalu do tej pory. Czy jest to wada, czy zaleta, ocenicie sami, ja wychodzę z założenia, że nie można nagrywać w kółko tych samych płyt i lekkie zmiany mnie nie rażą" - napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie kvlt.pl.
Album dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album - źródło]genius.com, discogs.com, muzyka.interia.pl, kvlt.pl

Gatunek nowej piosenki to Heavy metal[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/rites-of-cruelty/1654220452. Autorzy nutki: Jason Netherton / Adam Jarvis.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 50 689 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Chris Joao / Iron Elephant Studio.

Czy produkcja powtórzy sukces kawałka formacji pt. "Traitors", który na YouTube ma już 682 tys. wyświetleń? Zobaczymy.

Najbliższy koncert grupy ma się odbyć 13 czerwca 2023 w Stuttgart, Germany, JuHa West,a kolejny na wydarzeniu pn. Metalgate Czech Deathfest, które ma mieć miejsce w dniach 15-17 czerwca 2023 w Červený Kostelec, Czech Republic.

Tekst nagrania "Rites Of Cruelty".

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, discogs.com, muzyka.interia.pl, kvlt.pl, | Google, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Administer the Dagger
2. American Idolatry
3. Angst Isst Die Seele Auf
4. Black Sites
5. Blood On Their Hands
6. Bottom Feeders
7. Breathing Pestilence
8. Colony Collapse
9. Complete Control
10. Conjuring The Cull
11. The Eaters And The Eaten
12. Rites Of Cruelty
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Misery Index to amerykański zespół death metalowy założony w 2001 roku w Baltimore w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych przez Jasona Nethertona (bas, wokal), Mike'a Harrisona (gitara, wokal) i Kevina Talleya (perkusja). Muzykę Misery Index można najlepiej opisać jako death metal z silnymi wpływami hardcore punka i grindcore'a. Gatunki ich muzyki to Death metal i grindcore.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana 'Retaliate' ukazała się 24 sierpnia 2003 roku i jest utrzymana w gatunkach Grindcore i Death Metal. Album zawiera 11 piosenek. Producent krążka: Jean-Francois Dagenais.
Album dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach