Przejdź do głównej zawartości

MILANO - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki MILANO to: “To jest nasza noc”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/MILANOTojestnaszanoc

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MILANO zatytułowana “To jest nasza noc”. Ten imprezowy kawałek jest taneczny i utrzymany w klubowych klimatach. Nutka posiada niesamowite potężne brzmienie i prosty, łatwy do zapamiętania tekst.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 25 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 163 417 wyświetleń na Youtube. Formacja Milano tym razem nie zdecydowała się na realizację wideoklipu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Największe serce”, który na Youtube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka “Największe serce” swoją premierę miała na Festiwalu w Ostródzie pod koniec lipca 2018 roku[źródło]disco-polo.info. 14.07.2021 kawałkowi nadano status dwukrotnie platynowej płyty[źródło]bestsellery.zpav.pl.

Grupa Milano to legenda sceny disco polo. Mimo, że nie tak dawno zmienił się skład zespołu, to Milano z Mirosławem Trzcińskim na czele wciąż jest jedną z najpopularniejszych formacji disco polo. Zespół zaistniał na rynku muzycznym w marcu 1993 roku. W serwisie polotv.pl czytamy, że grupa w krótkim czasie zdobyła dużą popularność, zaś z biegiem czasu stała się liderem w nurcie muzyki disco polo. Przypomnijmy, że 13 maja 2013 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Jedyna”. Płyta jest utrzymana w gatunku disco-polo. Album zawiera 17 utworów. Wydawnictwo dostępne na platformie Spotify.

Tekst nagrania “To jest nasza noc”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, voxfm.pl, polotv.pl, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. 17-letnia dziewczyna
2. A ja tak czekam
3. Adela
4. Bara Bara
5. Brązowe oczy
6. Brzdąc
7. Byłaś jesteś wiem
8. Chwila jest jak piosenka
9. Co ty na to
10. Foczka
11. Dla Ciebie Dziewczyno
12. Kochana moja
13. To jest nasza noc
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Milano – polski zespół muzyczny będący przedstawicielem nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Grupa istniała od marca 1993 do września 2000, a w 2007 roku została reaktywowana. W połowie lat 90. XX wieku był to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Jasnowłosa” ukazała się w 1993 roku nakładem wytwórni płytowej Blue Star i jest utrzymana w gatunku disco-polo. Album zawiera 9 kompozycji. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org