Przejdź do głównej zawartości

MIG - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy MIG to: “Zabiorę Cię na bal”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://dwaem-media-group.lnk.to/Mig-Zabiore-Cie-Na-BalID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Mig zatytułowana “Zabiorę Cię na bal”. Kawałek od pierwszych dźwięków wpada w ucho i powoduje, że nogi same zaczynają się ruszać. Motyw saksofonu nadaje nutce specyficznego klimatu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest MIG. Na YT pojawiły się remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 9 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 977 137 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 100 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa POVIDOK. Zdjęcia do teledysku zostały wykonane w miejscowości Lublin. W wideoklipie zaprezentowana jest historia pewnej pary, która dzięki muzyce i zabawie bawi się w wielu miejscach.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 114 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za materiał “Wymarzona” zespół zdobył Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015[źródło]Youtube, Wikipedia.

Formacja Mig to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Jej członkowie mają niezwykły talent do tworzenia prawdziwych hitów[źródło]disco-polo.info 28 Listopad 2021. Grupa ta to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”[źródło]disco-polo.info 15 czerwiec 2021.

Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć na wydarzeniu pn. DISCO ŚWIEBODZINEIRO, które ma mieć miejsce w dniach 16-17.06.2023 w Świebodzin, Świebodzin Stadion OSiR.

Tekst nagrania “Zabiorę Cię na bal”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, teksciory.interia.pl, | disco-polo.info, Wikipedia, ebilet.pl, i inne?

Lista utworów

1. Ale impreza
2. Cieszę się
3. Co mi daje świat
4. Co ty mi dasz
5. Czy to prawda
6. Do widzenia
7. Dziewczyna z sąsiedniej ulicy
8. Gdzie Ty jesteś
9. Mocna strona
10. Kawa na ławę
11. Schodki nad Wisłą
12. Zabiorę Cię na bal
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

M.I.G – polska formacja wykonująca muzykę disco polo. Zespół został założony 1 marca 2000 roku w miejscowości Pruszkowo w powiecie płońskim. Grupę tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski.

W 2001 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazała się ich płyta zatytułowana ‘Czy to prawda’. Krążek jest utrzymany w gatunku Disco Polo. Album zawiera 12 piosenek.
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, zespolmig.pl?,
tagi: M.I.G

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr