Przejdź do głównej zawartości

White 2115 - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki White 2115 to: “Saint Tropez”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera i piosenkarza White 2115 zatytułowana “Saint Tropez”.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/620791984/saint-tropez. Materiał napisał White 2115. Kompozycja została wyprodukowana przez White 2115 i Seeka.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 8 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 003 999 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego artysty pt. “California”, który na Youtube ma już 113 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “California” to ewidentnie jeden z największych przebojów wakacji 2018[źródło]popkiller.pl. Premiera Californii pokazała, że White w szybkim tempie stał się ogólnopolską gwiazdą[źródło]karnet.krakow.pl. 4 listopada 2020 materiał uzyskał status diamentowej płyty (jako siódmy singiel w historii polskiego rapu)[źródło]popkiller.pl 2020-06-10. Na liście serwisu Spotify najczęściej słuchanych utworów lata 2022 w Polsce “California” zajęła pozycję numer 20[źródło]bestsellery.zpav.pl.

White 2115 to jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce. W rocznym zestawieniu Spotify 2022 zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając sanah i Matę. Zaczęło być o nim głośno w 2017 roku, gdy artysta wziął udział w akcji SB Starter i dołączył do wytwórni SBM Label[źródło]kultura.gazeta.pl 30.11.2022. Płyta “Rockstar” uplasowała go w czołówce najpopularniejszych polskich raperów[źródło]empik.com.

źródło: shazam.com, genius.com, | popkiller.pl, karnet.krakow.pl, bestsellery.zpav.pl, kultura.gazeta.pl, empik.com, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, goout.net, i inne?

Tekst nagrania “Saint Tropez”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. +48 feat. Jan-rapowanie
3. AMG feat. Malik Montana, Pablo 2115
4. Balmain
5. Blabla
6. Byliśmy tu
7. California
8. Cry Baby (prod. Deemz)
9. Jesteśmy tu
10. Hel
11. Booker (baw się)
12. Pierwszy raz
13. Saint Tropez
Pozostałe utwory są na tej stronie

White 2115, właściwie Sebastian Czekaj (ur. 5 maja 1996) – polski piosenkarz, raper i autor tekstów oraz członek zespołu 2115 Gang. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Bedoes, Blacha, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone. Gatunki jego muzyki to trap, pop i hip-hop.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Rockstar” ukazała się 31 sierpnia 2018 roku nakładem wytwórni płytowej SB Mafijja Label i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 14 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 4. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał pokrył się podwójną platyną. Świeże i ekscytujące dźwięki płyty otwierają kolejny rozdział niezwykłej kariery muzyka. Gościnnie na albumie pojawili się: Białas, Bedoes i Kuqe.

“Przekraczając wszelkie granice stworzył album “Rockstar” łączący trapowe bengery z niemal rockowymi balladami” – napisał o płycie serwis empik.com.

Podsumowując, “Rockstar” to zbiór lekkich ballad o tanim winie i towarzyszącym jego spożywaniu zdarzeniom. Odbiorcami płyty będą przede wszystkim słuchacze dopiero co wchodzący w dorosłe życie – napisał o krążku serwis glamrap.pl i dał mu ocenę 7.5.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, olis.onyx.pl, empik.com oraz glamrap.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr