Przejdź do głównej zawartości

Dove Cameron - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dove Cameron to: “Girl Like Me”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Dove Cameron zatytułowana “Girl Like Me”. To nowa odsłona hitu Edwyna Collinsa z 1994 roku „Girl Like You”, która jeszcze bardziej umacnia pozycję Dove Cameron jako przełomowej artystki kwestionującej role płciowe i władzę w związkach.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Evan Blair, Dove Cameron, Edwyn Collins oraz Lowell. Kompozycja została wyprodukowana przez Evana Blaira.

Singiel “Girl Like Me” to następca singla “Bad Idea”.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 9 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 403 784 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Amerykanki pt. “Genie in a Bottle”, który na YouTube ma już 317 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Dove Cameron zdobyła w tym roku tytuł Najlepszego nowego artysty na VMA i AMA, a także nominację na PCA.

źródło: music.apple.com, wzielonej.pl, | wzielonej.pl, i inne?

Tekst nagrania “Girl Like Me”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

TytułRokPozycje na listach
US
[19]
AUS
[20]
CAN
[21]
“Bloodshot”2019
“Waste”
“So Good”
“Out of Touch”
“Remember Me”
(featuring Bia)[29]
2020
“We Belong”[30]
“LazyBaby”2021
“Boyfriend”2022161525
“Breakfast”[37]
“Bad Idea”[39]
“Girl Like Me”
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

W 2021 roku wystąpiła gościnnie w utworze “Taste of You” u boku Rezz.

Biogram

Dove Cameron (ur. jako Chloe Celeste Hosterman 15 stycznia 1996 w Seattle) – amerykańska aktorka i piosenkarka. Wystąpiła m.in. w rolach tytułowych Liv i Maddie, jako Kayla Morgan w Cloud 9, oraz Mal w serii Następcy. Kiedy miała 14 lat przeniosła się do Los Angeles aby kontynuować karierę. Tam zmieniła imię oraz uczęszczała do Burbank High School, jak i również występowała w mistrzostwach pokazu chóru. Gatunek jej muzyki to pop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach