Przejdź do głównej zawartości

Favst - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Favsta to: “ztb”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach

https://quequality.pl/ztb

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka producentów favsta oraz gibbsa zatytułowana “ztb”. Lekki i chwytliwy singiel zapowiada premierę wyjątkowego materiału, na którym usłyszymy współpracujących z wytwórnią QueQuality artystów w najróżniejszych konfiguracjach. Cały projekt rozpoczął się w ubiegłym roku od wyjazdu reprezentantów QueQuality na Maltę, gdzie powstało kilka kawałków.

Gatunek nowej piosenki to hip hop/rap[źródło]https://music.apple.com/pl/album/ztb-single/1634638591?l=pl. Materiał napisał gibbs. Kompozycja została wyprodukowana przez favsta i gibbsa.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 23, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 13 306 004 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 49 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip wyreżyserował Binocle. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jan Ciesiecki.

W opisie pod wideo czytamy m.in.:
[…] Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy singiel z tego projektu, który został stworzony przez Favst’a oraz Gibbsa. Utwór nosi nazwę “ztb” i powstał w pięknej miejscowości na Mazurach podczas majowego weekendu. Nagranie doskonale odzwierciedla ten beztroski klimat i czas. […]

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Favsta pt. “halo” (nagranego wraz z gibbsem ft. kukon), który na YouTube ma już 35 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Warto wspomnieć, że w polskich radiach oraz w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artysty Kuban zatytułowana “na okrągło”, w której za muzykę odpowiadał Favst. Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.

Krążek duetu Favst/Gibbs zatytułowany ‘hample’ ukazał się 10 grudnia 2021 roku. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 12 piosenek (plus jeden bonus track). Producenci stworzyli materiał dedykowany miłośnikom motoryzacji. Favst i Gibbs podjęli się zadania stworzenia wydawnictwa, które w głównej mierze ma składać się z emocji.

“Na wielkie brawa zasługują tutaj główni aktorzy tego spektaklu drogowego – Gibbs i Favst. Produkcje, bity, dopracowanie, zmienny vibe i klimat nocnej przejażdżki w punkt. Zachowana spójność połączona z szaleństwem w zmienianiu klimatu z utworu na utwór” – napisała Aleksandra Kot w recenzji albumu w serwisie followrap.com.

Na materiale znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim –„Francuskie filmy”. Wśród gości na krążku pojawiają się również Kiełas, Szpaku, Kukon, Kabe i PLK.
[źródło]followrap.com, muzyka.dlastudenta.pl, discogs.com, i ?

Gibbs, właściwie Mateusz Przybylski (ur. 24 października 1995) – urodzony w Kłobucku, polski raper i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Piękny świat” (oraz Kiełas), który ma już 57 mln wyświetleń. Dnia 26 sierpnia 2022 roku ukazał się jego krążek zatytułowany ‘Dopehouse Mixtape’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra, a kolejny 24-06-2023 w miejscowości Gądecz.

źródło: music.apple.com, wybieramkulture.pl, | followrap.com, muzyka.dlastudenta.pl, discogs.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “ztb”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Molo (feat. Mr. Polska, Kizo & KBLEAX)
2. ​Francuskie filmy (oraz Gibbs feat. Zalewski, Pezet)
3. Halo (oraz Gibbs feat. Kukon)
4. Redukcja (oraz Gibbs ft. Kiełas)
5. Cielo Blue
6. Nastrój
10. dddd
11. ztb (oraz Gibbs)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Kim jest Favst? W artykule opublikowanym w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl w dniu 31 sierpnia 2021 czytamy, że to producent muzyczny kojarzony głównie ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju.
źródło: polskaplyta-polskamuzyka.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach