Przejdź do głównej zawartości

Ava Max - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Avy Max to: “Dancing’s Done”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Oficjalne audio dostępne jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowana “Dancing’s Done”. Kawałek został wydany 20 grudnia 2022 roku jako czwarty singiel z nadchodzącego drugiego krążka studyjnego artystki zatytułowanego ‘Diamonds & Dancefloors’, którego premiera planowana jest na 27 stycznia 2023 roku. Nutka przywołuje skojarzenia z muzyką dance i disco lat 80.

Gatunki nowej piosenki to Synth-pop i Dance-pop. Materiał napisali: Ava Max, BURNS, Cirkut, LOSTBOY, R.I.Pablo oraz Sean Douglas. Kompozycja została wyprodukowana przez szkockiego producenta BURNSA i LOSTBOY’A.

Oficjalne audio do nowego utworu na YT ukazało się 20 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 595 638 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniej artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 828 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 [oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień]). Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie diamentowej płyty. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards[źródło]Google, YouTube, djpromotion.com.pl, KM, Wikipedia 2019.

Ava Max została obwołana jedną z nadziei światowego popu[źródło]muzyka.interia.pl 29 kwietnia 2022. Artystka rozgłos na światową skalę zdobyła w 2018 roku za sprawą hitu “Sweet but Psycho”[źródło]muzyka.interia.pl. W 2021 roku Ava Max trafiła do zestawienia “30 najlepszych przed 30” (“30 Under 30”) magazynu “Forbes”[źródło]eska.pl. W artykule opublikowanym w serwisie wyspa.fm w dniu 3 września 2022 czytamy o Avie Max: Z ponad 12 miliardami odtworzeń na całym świecie, szeregiem przełomowych kooperacji oraz wieloma złotymi i platynowymi certyfikatami w samych Stanach Zjednoczonych, pochodząca z Albanii amerykańska artystka szybko udowodniła, że jest prawdziwą supergwiazdą popu. Przypomnijmy, że 18 września 2020 r. ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu)[źródło]Wikipedia.

źródło: discogs.com, genius.com, wpna.fm, | djpromotion.com.pl, muzyka.interia.pl, eska.pl, wyspa.fm, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Tekst nagrania “Dancing’s Done”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Alone, Pt. II
2. Anyone But You
3. Anything I Want
4. Belladonna
5. Blood, Sweat & Tears
6. Born To The Night
7. Break My Heart
8. Call Me Tonight
9. Christmas Without You
10. Dancing’s Done
Pozostałe utwory są na tej stronie
Ostatnio wystąpiła również gościnnie (wraz z Kylie Cantrall) w utworze “Sad Boy” u boku Jonasa Blue i R3haba.

Biogram

Ava Max, właściwie Amanda Ava Koci (ur. 16 lutego 1994 w Milwaukee) – amerykańska piosenkarka i autorka piosenek. Mówiąc o swoim pochodzeniu oświadczyła, że jest “w 100% albańskie”. W wieku 14 lat skontaktowała się z amerykańskim muzykiem Pharrellem Williamsem, którego poprosiła o pomoc w rozpoczęciu działalności muzycznej. Później przeniosła się do Los Angeles, aby zdobyć przyczółek w showbiznesie. W jednym z klubów poznała kanadyjskiego producenta muzyki Henry’ego Russella Waltera znanego jako Cirkut, z którym pracowała od tego czasu. 28 lipca 2016 roku wydała piosenkę Anyone But You na swoim profilu SoundCloud pod pseudonimem AVA. Różne kanały rozpowszechniają utwór, między innymi YouTube. Pod koniec grudnia 2017 roku przesłała piosenkę Not Your Barbie Girl, która była coverową wersją piosenki Barbie Girl z roku 1997 autorstwa Aqua. W wyniku kontraktu płytowego, który podpisała z wytwórnią płytową “Atlantic Records”, opublikowała 20 kwietnia 2018 roku swój oficjalny debiutancki singiel “My Way”. Kompozycja osiągnęła numer 38 na rumuńskiej liście Airplay. Gatunki muzyki Avy to pop i dance pop.

Jej debiutancka studyjna płyta ukazała się 18 września 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Atlantic i jest utrzymana w gatunkach Pop, dance-pop oraz electropop. Standardowa edycja albumu zawiera 15 piosenek. Krążek zadebiutował na drugim miejscu na UK Albums Chart i na 27 miejscu na US Billboard 200. W agregatorze recenzji Albumoftheyear krążek otrzymał średni wynik 77/100, na podstawie 3 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Materiał pokrył się siedmiokrotną platyną.

“Reasumując, jak dla mnie jest to najciekawsza taneczna płyta – album Pop tego roku. Można jej posłuchać non stop – bez znużenia. Dlaczego mamy tu tak dobry album? Odpowiedź można znaleźć w tzw. kredytach czyli liście autorów i producentów” – napisał Piotr Głowacki w recenzji płyty w serwisie djpromotion.com.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, de.wikipedia.org oraz djpromotion.com.pl i inne