Przejdź do głównej zawartości

Ignacy - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ignacego to: “To co mam”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Ignacego zatytułowana “To co mam”. Kawałek opowiada o bezwarunkowej miłości i o tym, że relacja z drugim człowiekiem pomaga uwierzyć w siebie.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/646562090/to-co-mam. Autorami tekstu są Ignacy oraz Leon Krześnial. Muzyka: Ignacy i Leon Krześniak.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 12 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 38 626 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
“Dokładnie rok temu była premiera „Dream” – singla otwierającego moją mową drogę. Zamknąłem rok 2022, odbierając złotą płytę za „Czekam na znak”. Dziękuję!
Ten rok otwieram piosenką o bezwarunkowej miłości i o tym, jak relacja z drugim człowiekiem pomaga nam uwierzyć w samych siebie. Pozytywną i lekką. Niech będzie dla Was dobrą wróżbą.”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 19-letniego artysty pt. “Czekam Na Znak”, który na YouTube ma już 4,6 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Czekam Na Znak” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 28.10.2022 czytamy: Czekam na znak grają wszystkie największe stacje radiowe, piosenka ma ponadmilionowe odsłuchy w serwisach streamingowych oraz od tygodnia utrzymuje się na pierwszym miejscu najczęściej wyszukiwanych piosenek Shazam. Piosenka ta trafiła też na wysokie miejsca w notowaniach Spotify i Youtube jako TOP Song i TOP Viral song. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, Wikipedia.

Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka Ignacego zatytułowana “Czekam Na Znak”, której możecie posłuchać na tej stronie[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top.php.

źródło: shazam.com, wzielonej.pl, | bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “To co mam”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Czekam na znak
2. Dream
3. Loser
4. Odnajdę
5. Ostatni Raz
6. Prawa Lewa
7. To co mam

Biogram

Ignacy Błażejowski, występujący po prostu jako Ignacy (ur. 5 października 2003 w Krośnie) – polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor. Uczestnik drugiej edycji programu Mali Giganci emitowanego przez TVN (2016) oraz jedenastej edycji programu The Voice of Poland emitowanego przez TVP2 (2020). Gatunki jego muzyki to pop i indie pop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr