Przejdź do głównej zawartości

Polska Wersja - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Polska Wersja to: “Exit”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://mugo.lnk.to/EXIT

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Polska Wersja zatytułowana “Exit” (z gościnnym udziałem polskiego producenta i piosenkarza Gibbsa). “Exit” to ukryta nutka, którą artyści ukryli na krążku ‘Na Waszych Oczach’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku.

“O takim numerze wiedzieli wyłącznie posiadacze fizycznej wersji albumu, chociaż nie został on im podany na tacy. Preorderowcy mogli go znaleźć dopiero po zeskanowaniu kodu QR jednej z grafik wewnątrz albumu. Przenosi to nas do odliczania na stronie nawaszychoczach.pl/odliczanie” – czytamy o “Exit” w serwisie glamrap.pl.

Płyta ‘Na Waszych Oczach’ jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 13 numerów (“Exit” jako bonus track jest 14 numerem). Album ukazał się nakładem wytwórni płytowej D.A. Records. PAKIET PREORDEROWY ZAWIERAŁ: Autografy artystów, Pudełko z drugą, ekskluzywną wersją okładki, Pakiet naklejek.

Fani Polskiej Wersji znajdą tutaj wszystkie charakterystyczne elementy stylu rapu Hinola i Jano, więc ta płyta jest obowiązkową pozycją w waszej kolekcji – czytamy w opisie wydawnictwa.
[źródło]discogs.com, popkiller.pl, rytmy.pl
Tagi: Kękę

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/exit-feat-polska-wersja-single/1666886219. Autorami tekstu są Polska Wersja oraz Gibbs, natomiast kompozytorem jest GRRRACZ.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 27 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 913 504 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 2 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube).

W opisie pod wideo czytamy:
“Exit to numer z gościnnym udziałem Gibbsa, do którego bit wyprodukował 2check.
Nie znajdziecie go jednak na oficjalnej trackliście albumu “Na waszych oczach”, ponieważ jest to niespodzianka dla fanów – jest to hidden track. Sprawdźcie uważnie, ile macie numerów na swoim krążku :)”

W komentarzu pod wideo formacja Polska Wersja napisała:
“🎤 Wpadnij na nasz największy koncert na trasie “NWO” 👉 https://bit.ly/3D4QG7u”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Lepiej To Zostaw” (feat. Małach & Rufuz), który na YouTube ma już 31 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Polska Wersja to zespół, który zdążył się już okryć mianem legendy na rodzimej rap-scenie[źródło]adria-art.pl 29 maj 2021.

Gibbs, właściwie Mateusz Przybylski (ur. 24 października 1995 w Kłobucku) – polski piosenkarz i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Piękny świat” (oraz Kiełas), który ma już 55 mln wyświetleń. 26 sierpnia 2022 roku ukazał się krążek artysty zatytułowany ‘Dopehouse Mixtape’. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 4-02-2023 w miejscowości Gdańsk, a kolejny 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra.

źródło: glamrap.pl, | adria-art.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Exit”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 3J feat. Nizioł
2. Bonsai
3. Dobre Wariatki (ft. Badocha)
4. Duchowa Wolność feat. Szczur prod. Lazy Rida
5. Duszę się
6. Hiphopowe Tango
7. Ile razy już słyszałem (ft. Małach & Rufuz)
8. Już dobrze znam to
9. Każdy ma swój świat
10. Kombinatoryka ft. Ryfa Ri
11. Stoję w miejscu
12. Exit (ft. Gibbs)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Polska Wersja – polska grupa muzyczna. Powstała w 2012 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Gatunki ich muzyki to hip-hop i hardcore rap.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Powrót do przeszłości” ukazała się 26 października 2013 nakładem wytwórni płytowej Pro Rec i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 17 piosenek. Na krążku usłyszymy między innymi, Rufuza i Małacha, Wigora z Mor Wa, AK-47.

Chodziło o to, żeby zrobić materiał w klimacie lat 90., czyli taki, który ja z Hinolem najbardziej lubię. Dodać do tego świeży przekaz. Zanim powstał tytuł płyty, już sami ludzie zaczęli łapać o co chodzi – powiedział Jano[źródło]popkiller.pl.

“Polska Wersja czyli Jano, Hinol oraz producent Ybeat oraz DJ Hardcut są reprezentantami klasycznego osiedlowego rapu. Łączą mocny i ambitny przekaz ze stylem ulicznym” – pisał o wydawnictwie serwis empik.com.

6 grudnia 2019 roku ukazała się reedycja albumu.

“Dzisiaj krążek tytułowany jest jako „legendarny” i do tej pory można go było nabyć jedynie z drugiej ręki. Na aukcjach płyta potrafiła kosztować nawet 300-400 zł. W związku z tym Jano i Hinol zdecydowali się zrobić jego reedycję” – pisał serwis glamrap.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, popkiller.pl, empik.com oraz glamrap.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr