Przejdź do głównej zawartości

ACRAZE - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ACRAZE to: “Believe”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka producenta ACRAZE zatytułowana “Believe” (z gościnnym udziałem brytyjskiego trio producentów muzycznych Goodboys). Inspiracją był refren „Toca’s Miracle”, czyli mashup „I Need a Miracle” Coco oraz „Toca Me” Fragmy – wielkich brytyjskich przebojów.

Gatunek nowej piosenki to House. Materiał napisali: Victor Imbres, Robert Berkeley Davis, Ramon Zenker, Marco Duderstadt oraz Dirk Duderstadt. Kompozycja została wyprodukowana przez ACRAZE i Goodboys.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 670 075 wyświetleń na YT.

Goodboys to brytyjskie trio producentów muzycznych, w skład którego wchodzą przyjaciele Joshua Grimmett, Johannes Shore i Ethan Shore. Znani są z hitu „Piece of Your Heart”, który był efektem współpracy z włoskim trio producentów muzycznych Meduza.
źródło: discogs.com, | i inne?

Tekst nagrania “Believe”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Believe ft. Goodboys
2. Do It To It ft. Cherish

Biogram

ACRAZE, właśc. Charles Duncker (urodzony na Staten Island) jest amerykańskim DJ-em i producentem. W artykule opublikowanym w serwisie goingapp.pl w dniu 15 czerwca 2022 czytamy: Niewielu producentów może pochwalić się tak zawrotnym sukcesem, jaki osiągnął Acraze. Jego hit „Do It To It” podbił serca słuchaczy i stał się viralem. W artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2021-12-22 czytamy: Oto “Do it to it” Acraze ft. Cherish będący obecnie najbardziej shazamowanym utworem w Polsce. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2022-10-07 czytamy: ACRAZE , na fali sukcesu “Do it do it” (trafił nawet do reklamy Pepsi Wild Cherry), zagrał 50 koncertów w 19 krajach, w tym pojawił się m.in. na Ultra, Tomorrowland i Sensation. Polscy fani mogli oglądać producenta w Gliwicach przed koncertem Tiesto.
Gatunek jego muzyki to Taneczna/elektroniczna.
źródło: discogs.com, acrazemusic.com, goingapp.pl, djpromotion.com.pl