Przejdź do głównej zawartości

ACRAZE - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ACRAZE to: “Believe”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka producenta ACRAZE zatytułowana “Believe” (z gościnnym udziałem brytyjskiego trio producentów muzycznych Goodboys). Inspiracją był refren „Toca’s Miracle”, czyli mashup „I Need a Miracle” Coco oraz „Toca Me” Fragmy – wielkich brytyjskich przebojów.

Gatunek nowej piosenki to House. Materiał napisali: Victor Imbres, Robert Berkeley Davis, Ramon Zenker, Marco Duderstadt oraz Dirk Duderstadt. Kompozycja została wyprodukowana przez ACRAZE i Goodboys.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 670 075 wyświetleń na YT.

Goodboys to brytyjskie trio producentów muzycznych, w skład którego wchodzą przyjaciele Joshua Grimmett, Johannes Shore i Ethan Shore. Znani są z hitu „Piece of Your Heart”, który był efektem współpracy z włoskim trio producentów muzycznych Meduza.
źródło: discogs.com, | i inne?

Tekst nagrania “Believe”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Believe ft. Goodboys
2. Do It To It ft. Cherish

Biogram

ACRAZE, właśc. Charles Duncker (urodzony na Staten Island) jest amerykańskim DJ-em i producentem. W artykule opublikowanym w serwisie goingapp.pl w dniu 15 czerwca 2022 czytamy: Niewielu producentów może pochwalić się tak zawrotnym sukcesem, jaki osiągnął Acraze. Jego hit „Do It To It” podbił serca słuchaczy i stał się viralem. W artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2021-12-22 czytamy: Oto “Do it to it” Acraze ft. Cherish będący obecnie najbardziej shazamowanym utworem w Polsce. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2022-10-07 czytamy: ACRAZE , na fali sukcesu “Do it do it” (trafił nawet do reklamy Pepsi Wild Cherry), zagrał 50 koncertów w 19 krajach, w tym pojawił się m.in. na Ultra, Tomorrowland i Sensation. Polscy fani mogli oglądać producenta w Gliwicach przed koncertem Tiesto.
Gatunek jego muzyki to Taneczna/elektroniczna.
źródło: discogs.com, acrazemusic.com, goingapp.pl, djpromotion.com.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr