Przejdź do głównej zawartości

Nicky Youre, David Hugo - Never Go Wrong

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Nicky Youre oraz muzyka Davida Hugo zatytułowana “Never Go Wrong”.

W artykule opublikowanym w serwisie atwoodmagazine.com w dniu 11 maja 2022 roku czytamy:

“Nicky Youre and David Hugo’s dazzling new single emits a lightweight feeling so airy it almost seems as if you could float away. The pair have concocted a song soaked with that freeing emotion: One that pairs effortlessly with the lyrics’ heartfelt message. There are those rare people we meet where the connection is instant; it is as if we have known them forever, and the bond is as infectious as it is exhilarating. Cozy and heart-warming, “Never Go Wrong” takes us on that same journey, mimicking those intimate and immediate butterfly effects.”

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Nicky Youre, JBACH oraz david hugø. Kompozycja została wyprodukowana przez Granta Saylera.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 25 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 323 712 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Austin Cieszko i Sam Delfavero. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Austin Cieszko & Sam Delfavero. Obsada: Kaylee Anderson.

Nicholas Ure (ur. 4 czerwca 1999), znany jako Nicky Youre, to amerykański piosenkarz i autor tekstów. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Sunroof” (nagrany wraz z Dazy), który ma już 37 mln wyświetleń. Dodajmy, że na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, iż singiel “Sunroof” znalazł się w TOP10 na 12 listach, w tym na 4 listach znalazł się na szczycie. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 12, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2. Utwór na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 29, na liście US Billboard Hot 100 numer 4, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 9, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 1, na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 2, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 1. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Do sierpnia 2022 roku nutka została odtworzona 201 milionów razy na Spotify[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl, Wikipedia.

Co wiemy o Davidzie Hugo? Niewiele. W artykule opublikowanym w serwisie atwoodmagazine.com w dniu 11 maja 2022 roku czytamy: Jego (Nicky’ego Youre – przyp. red.) najnowszy współpracownik, David Hugo, ma 21 lat i ma rzeszę fanów na TikTok i na Instagramie. Dalej czytamy: Both driven by their goal of creating catchy tracks, their indie pop styles meld together to concoct this invigorating, vibrant anthem. Translator nam to przetłumaczył następująco: Obaj kierują się swoim celem, jakim jest tworzenie chwytliwych utworów, ich style indie pop łączą się, tworząc ten orzeźwiający, wibrujący hymn.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: atwoodmagazine.com, | bestsellery.zpav.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr