Przejdź do głównej zawartości

Discoboys - Mały Miś

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Mały Miś”. Mega taneczna i radiowa nutka jeszcze przed premierą wywołała ogromne zamieszanie w social mediach. Fragment kawałka zaprezentowany przez Kamila Kossakowskiego w aplikacji TikTok stał się viralem.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Piotr Głowacki, natomiast kompozytorami są Aleksander Chudyk, Wojciech Sarwa oraz Kamil Kossakowski. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 30 marca 2022. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 817 246 wyświetleń na YT. Głównymi bohaterami wideoklipu są wokalista disco polo oraz urocza blondynka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wakacje”? Zobaczymy.

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 15 grudnia 2020 czytamy: Kamil Kossakowski to najbardziej zwariowany artysta na scenie muzyki disco polo jakiego mielibyśmy okazję poznać.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 12 listopada 2022 w miejscowości Nysa, a kolejny tego samego dnia w miejscowości Opole.

źródło: disco-polo.eu, disco-polo.info, | disco-polo.info, disco-polo.eu, ebilet.pl, i inne?
Artykuł zaktualizowany w dniu 24.10.2022 i później

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Najnowsze wpisy

Archiwum (kliknij aby rozwinąć)

Pokaż więcej

Najnowsze wpisy z działu Newsy Muzyczne