Przejdź do głównej zawartości

Ava Max - Million Dollar Baby

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowana “Million Dollar Baby”. Kawałek został wydany 1 września 2022 roku przez Atlantic Records jako drugi singiel z nadchodzącego drugiego krążka studyjnego artystki zatytułowanego ‘Diamonds & Dancefloors’, którego premiera planowana jest na 27 stycznia 2023 roku.

Gatunki nowej piosenki to Pop i eurodance[źródło]Wikipedia. Materiał napisali: Ava Max, Cirkut, David Stewart, Diane Warren, Jessica Agombar, LOSTBOY oraz Michael Pollack. Kompozycja została wyprodukowana przez kanadyjskiego producenta Cirkuta, Davida Stewarta i LOSTBOYA[źródło]genius.com.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że nutka znalazła się w TOP50 na czterech listach przebojów.

Kawałek zawiera interpolację nutki LeAnn Rimes z 2000 roku „Can’t Fight the Moonlight”. „Can’t Fight the Moonlight” to piosenka przewodnia filmu Coyote Ugly. Wydana jako singiel 22 sierpnia 2000 roku, nutka dotarła do TOP10 w 19 krajach europejskich, Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów w 12 z tych terytoriów. Kawałek stał się najlepiej sprzedającym się singlem 2001 roku w Australii.

Margaret LeAnn Rimes (ur. 28 sierpnia 1982 w Jackson w stanie Missisipi) – amerykańska piosenkarka country, autorka tekstów, aktorka i pisarka. Mając 18 lat, miała na koncie ponad 20 milionów sprzedanych płyt, a także szereg nagród, w tym m.in. dwie nagrody Grammy, cztery Billboardu oraz nagrody Country Music Association Horizon i CMA Best Country Singer.

Singiel “Million Dollar Baby” to następca singla “Maybe You’re the Problem”

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 1 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 10 385 857 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Andrew Donoho (reżyser wielu teledysków m.in. Twenty One Pilots: The Outside, George Ezra: Anyone for You, Lil Peep & ILoveMakonen feat. Fall Out Boy: I’ve Been Waiting). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Nicholas Wiesnet[źródło]YouTube, imdb.com.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniej artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 809 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 [oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień]). Kawałek pokrył się diamentem. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards[źródło]Google, YouTube, djpromotion.com.pl, KM, Wikipedia 2019.

Ava Max zaliczana jest do tzw. pierwszej ligi artystów muzyki Pop i jej tanecznych odmian[źródło]djpromotion.com.pl. Artystka rozgłos na światową skalę zdobyła w 2018 roku za sprawą hitu “Sweet but Psycho”[źródło]muzyka.interia.pl. W 2021 roku Ava Max trafiła do zestawienia “30 najlepszych przed 30” (“30 Under 30”) magazynu “Forbes”[źródło]eska.pl. W artykule opublikowanym w serwisie wyspa.fm w dniu 3 września 2022 czytamy o Avie Max: Z ponad 12 miliardami odtworzeń na całym świecie, szeregiem przełomowych kooperacji oraz wieloma złotymi i platynowymi certyfikatami w samych Stanach Zjednoczonych, pochodząca z Albanii amerykańska artystka szybko udowodniła, że jest prawdziwą supergwiazdą popu. Przypomnijmy, że 18 września 2020 r. ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie: https://www.nowapiosenka.pl/ava-max-nowa-piosenka/)[źródło]Wikipedia. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularna jej nutka “Maybe You’re The Problem”. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 6[źródło]bestsellery.zpav.pl.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 29 listopada 2022 w Fort Worth, TX, US, Dickies Arena, a kolejny 2 grudnia 2022 w Inglewood, CA, US, Kia Forum.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: | imdb.com, djpromotion.com.pl, muzyka.interia.pl, eska.pl, wyspa.fm, bestsellery.zpav.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr