Przejdź do głównej zawartości

Magik Band - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Magik Band to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Magik Band zatytułowana “Moja Piękna”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 111 854 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Góraleczka 2020”, który na YouTube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Magik Band to znana grupa disco polo, która na swoim koncie ma takie hity jak: “Piękna Góraleczka”, “Ukochana dziewczyno”, czy “Ale Ty jesteś słodka”. Energetyczne nutki błyskawicznie osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń na YouTube[źródło]disco-polo.info 22 Maj 2022.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Agnieszka
2. Ale Aleksandra
3. Ania
4. Będę Cię szukał
5. Blisko mnie
6. Bo miłość 2015
7. Bo ona najpiękniejsze oczy ma
8. Bo taki już jest ten los
9. Chłopiec sportowiec
10. Diablica
11. Leci gołąb leci
12. Będę wierny
13. Zaczaruję Cię
14. Ukochana dziewczyno
15. Moja Piękna
Pozostałe utwory są na tej stronie

Magik Band to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę biesiadną, który powstał w 2012 roku w Krynicy-Zdrój. Jego założycielem jest Łukasz Mikulski i Sylwek Czyszczoń. Ich kawałek pt. “Kocham Cię moja Renato” został zgłoszony do polskich preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji 2017.
źródło: facebook.com, disco-polo.info, sadeczanin.info

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr