Przejdź do głównej zawartości

Marissa - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Marissy to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka piosenkarki Marissy, producenta z Niemiec Keanu Silvy oraz producenta Jhna McFly zatytułowana “Stranger”. Singiel pochodzi z płyty EP-ki Marissy zatytułowanej ‘Just Breathe’, która ukazała się prawdopodobnie 19 sierpnia 2022 roku. Album zawiera 6 numerów. To drugi mini album w dyskografii Marissy. Znajdziemy na nim nutki nagrane do trzeciej części netflixowego blockbustera – 365 dni. Na EP-ce, oprócz solowych kawałków wykonawczyni, usłyszymy kompozycje, które powstały we współpracy z producentami Keanu Silvą, Jhn McFly’em, Tommy’m Docherty, oraz duetem EMO[źródło]eska.pl, empik.com.

“Marissa wraz z gośćmi, którzy pojawiają się na Just Breathe EP stworzyła projekt na miarę muzyki światowej” – napisała Oliwia Szeląg w recenzji materiału w serwisie meteor.amu.edu.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Patryk Kumór, Marissa (POL), Tom Martin, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Keanu Silva oraz Robin Brandes. Kompozycja została wyprodukowana przez Keanu Silve, Robina Brandesa, Hotel Torino i Toma Martina.

“Niemiecki producent Julien Trubitz aka Keanu Silva tym razem stworzył bardzo prostą melodię co stara się czynić co jakiś czas – czytamy o “Stranger” w serwisie djpromotion.com.pl.”

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 18, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 626 621 wyświetleń na YT. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Paweł Grabowski. W rolach głównych wystąpili: Marissa, Aleksandra Kutsela, Jon Van de Berg, Jerzy Wojtkowski, Munojon Usmanova, Ola Motyl.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym sukcesem Marissy po numerze “365 Days” (nagranego wraz z EMO), który na YT ma już 1 mln wyświetleń? W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-08-23 czytamy: Co więcej, 365 Days było drugim, najczęściej szukanym za pomocą Shazama, utworem na świecie, ustępując miejsca jedynie Harry’emu Stylesowi z piosenką As It Was.
źródło: eska.pl, empik.com, meteor.amu.edu.pl, djpromotion.com.pl, | bestsellery.zpav.pl, eska.pl, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. 1 Dag
2. By Your Side
3. Ghost
4. Hey
5. If U Like That
6. SHe’S brOKen
7. Tonę
8. Ucieknijmy
9. Wczoraj
10. Znajoma
11. Stranger

Marissa to młoda wokalistka. Na imię ma Marysia. Jest niezwykle twórczą artystką – sama pisze i komponuje kawałki nie tylko dla siebie, ale również dla innych wykonawców. Marissa swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku pięciu lat od nauki gry na pianinie i pisania wierszy. Na przestrzeni lat nagrywała głównie covery, które zamieszczała na swoich profilach w mediach społecznościowych.
źródło: eska.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr