Przejdź do głównej zawartości

Holy Molly - Watch Me

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Holy Molly zatytułowana “Watch Me”. Singiel sampluje kawałek Ricka Jamesa z lat 80-tych „Super Freak”, którego możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali Marius Dia, James Alexander Christos Hajigeorgiou, Rebecca Anne Tello oraz Holy Molly. Kompozycja została wyprodukowana przez HAJ.

Singiel “Watch Me” to następca singla “Douche”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 30 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 416 000 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Cristina Poszet & Andra Marta. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Paul Tatcu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Rumunki pt. “Plouă” (x Tata Vlad), który na YouTube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Plouă” na rumuńskiej liście przebojów (Billboard) zajął pozycję numer 1[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Wykonawczyni powiedziała o tej nutce następująco:

“Plouă” este prima mea piesă în română după ani de zile. Cumva simt că mă întorc acasă, unde totul e din suflet și fără filtru. Și ce modalitate mai bună de a-ți face debutul decât alături de cel mai titrat rapper din România? Colaborarea cu Tata Vlad este o onoare. Este un om minunat, un artist complet care s-a dedicat acestui proiect întru totul și pentru asta îi sunt veșnic recunoscătoare”[źródło]radioimpuls.ro.

Holy Molly to artystka wszechstronnie uzdolniona. Inspiracje czerpie głównie z własnych przeżyć[źródło]mad-music.pl 2021-12-17. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularny kawałek wykonawczyni zatytułowany “Shot a friend”. Przebój ten na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top.php.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: radiokaszebe.pl, | radioimpuls.ro, mad-music.pl, bestsellery.zpav.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach