Przejdź do głównej zawartości

CatchUp - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki CatchUpa to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka producenta i rapera CatchUpa oraz polskiego piosenkarza Artura Rojka zatytułowana “Pusty”. Nutka jest energiczna i nieco punkowa.

“Nasza piosenka z @artur_rojek_official pt „pusty” już w internecie. Mega się jaram, to dla mnie ważny numer, wiec serdecznie proszę o słuchanie.
W dodatku wyprodukowal ten utwór giga kozak @magierski_71 z pomocą moich giga kozaków przyjaciół @frankleenbro @michas.aniol
Bierzcie i słuchajcie z tego wszyscy pozdrawiam” – czytamy na profilu CatchUpa w serwisie instagram.com

Gatunek nowej piosenki to Alternatywna/niezależna. Autorami tekstu są Artur Rojek oraz CatchUp, natomiast kompozytorami są CatchUp i ceniony producent Magiera.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 398 404 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Mateusz Miszczyński. Za zdjęcia odpowiadał Kuba Stoszek. Wystąpili: Artur Rojek, CatchUp, Frank Leen, Michał Anioł, Grzegorz Kłębek, Roman Dryamov, Uliana Sheleg.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu CatchUpa pt. “Parę dni”, który na YouTube ma już 1,2 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Artur Rojek (ur. 6 maja 1972 w Mysłowicach) – polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i gitarzysta. Członek zespołów Myslovitz (1992-2012) i Lenny Valentino (1998-2001). Artur Rojek to jeden z najpopularniejszych polskich artystów[źródło]rmf.fm 15 lipca 2022 i zarazem jedna z najbardziej uznanych postaci polskiej sceny gitarowej[źródło]eskarock.pl 2022-05-06. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Syreny”, który ma już 17 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów solowych artysty zamyka wydany 13 marca 2020 roku krążek ‘Kundel’. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 8-10-2022 w miejscowości Wrocław, a kolejny 5-11-2022 w miejscowości Katowice.
źródło: followrap.com, rmf.fm, instagram.com, polskieradio.pl, | rmf.fm, eskarock.pl, eska.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

2. Kłopot
3. Mało feat. Young Igi
4. Nie chcę Cię (#FlumeSounds)
5. Parę Dni
6. Perypetie feat. Magiera
7. Tik Tok feat. Gedz
8. Weird Flex feat. Schafter
9. Pusty (& Artur Rojek)

Grzegorz „CatchUp” Szczerek, czyli producent muzyczny, dj, raper. Artysta to głośny debiutant ostatnich lat. CatchUp występuje również pod pseudonimem Tom Schklaneck.
źródło: followrap.com, rmf.fm,

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach