Przejdź do głównej zawartości

Stan zapalny – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Stana Zapalnego to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

W sieci ukazała się nowa piosenka Stana Zapalnego zatytułowana “Epikurejsko”. Singiel ma się znaleźć na debiutanckiej EP-ce artysty zatytułowanej ‘Moje EGO’, której premiera jest zaplanowana na 18 listopada. Mini-album na winylu zawiera 10 wydanych już kawałków oraz 2 muzyczne premiery. Sam tytuł nawiązuje bezpośrednio do pierwszego autorskiego singla pt. “EGO”, który swoją premierę miał 25 marca 2022 roku.

“Krążek ten to dowód na to, że nigdy nie jest za wcześnie na mocny, wyrazisty debiut – zwłaszcza gdy ma się solidną bazę w postaci talentu i determinacji. […] Tekst to emocjonalny splot osobistych przemyśleń, przeżyć oraz opisy sytuacji, które w połączeniu z charakterystycznym i oryginalnym wokalem, tworzą wiarygodną i spójną muzycznie całość” – czytamy w serwisie empik.com.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Stan Zapalny i Marcin Mucha.

Lyric video do nowego utworu na YouTube ukazało się 28 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 11 984 wyświetleń na YT. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS STUDIO.

Czy produkcja powtórzy sukces utworu wykonawcy pt. “EGO”, który na YouTube ma 226 tys. wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “EGO” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 16, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2[źródło]bestsellery.zpav.pl.

Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “To już koniec”, której możecie posłuchać na tej stronie[źródło]bestsellery.zpav.pl. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, pozycję numer 24.

źródło: rmf.fm, empik.com, | bestsellery.zpav.pl, i inne?

Lista utworów

1. Ego
2. Epikurejsko
3. Montevideo
4. To już koniec

Stan Zapalny (prywatnie Staś Szymański) to uczestnik I edycji programu The Voice Kids. Debiutancki singiel artysty zatytułowany “EGO” spotkał się z doskonałym przyjęciem ze strony internautów.
źródło: eska.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach