Przejdź do głównej zawartości

Goodboys - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Goodboys to: “This Feeling”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór brytyjskiego trio producentów muzycznych Goodboys oraz brazylijskiego producenta Vintage Culture zatytułowany “This Feeling”.

[Vintage Culture – przyp. red.] Wydając ostatnio This Feeling wraz z Goodboys wyraźnie słychać było jego inspirację nieco innym odłamem muzyki, wobec którego dotychczas pomimo ogromnego zainteresowania starał się pozostać przy swojej wizji – czytamy w serwisie ftb.pl.

Gatunek nowej piosenki to House. Autorzy utworu: Joris Mathijs Mur / Joshua Grimmett / Rafael Hespanhol Ruiz Lukas / Christopher James Mears / Ethan Shore.

Singiel “This Feeling” to następca singla “Black & Blue”.

Wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 4 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 8000 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Goodboys pt. “Lose Control” (nagranego wraz z MEDUZA i Becky Hill), który na Youtube ma już 171 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Lose Control” znalazł się w TOP10 na 16 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 1 liście. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 11, na liście UK Singles (OCC) numer 11, na liście UK Dance (OCC) numer 2, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 1, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 4. Materiał zdobył certyfikat czterokrotnie platynowej płyty (dostęp prawdopodobnie 1.01.2023).

Lukas Rafael Ruiz Hespanhol (ur. 7 lipca 1993), znany jako Vintage Culture, to brazylijski DJ i producent muzyczny. Odniósł wielki sukces, wydając remiksy utworów takich jak „Blue Monday” zespołu New Order i „Another Brick in the Wall” zespołu Pink Floyd. Te piosenki stały się popularne wraz z jego wersjami „Bete Balanço” Cazuzy i „Bidolibido” Fernandy Abreu. Vintage Culture jest także menadżerem wytwórni płytowej w Só Track Boa. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Universo Paralello, które ma mieć miejsce w dniach 27 grudzień 2022 – 3 styczeń 2023 w Pratigi, Brazil, a kolejny 6 stycznia 2023 w Guarapari, Brazil, P12 Guarapari.

źródło: discogs.com, ftb.pl, | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “This Feeling”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

 
TytułRokPozycje na listach
UK
[4]
AUS
[5]
BEL
[6]
“Lose Control”
(with Meduza and Becky Hill)
201911116
“Unfamiliar”
(with Seeb and Hrvy)
2020
“Goodbye”
(with Imanbek)
59
“Bongo Cha Cha Cha”2021
“Black & Blue”2022
“This Feeling”
(with Vintage Culture)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Tagi: Salvation, Maur, Jack Flip

Biogram

Ostatnio wystąpili również gościnnie w utworze “Piece Of Your Heart” u boku Meduzy.
Goodboys to brytyjskie trio producentów muzycznych, w skład którego wchodzą przyjaciele Joshua Grimmett, Johannes Shore i Ethan Shore. Znani są z hitu „Piece of Your Heart”, który był efektem współpracy z włoskim trio producentów muzycznych Meduza. Po wydaniu kawałek osiągnął numer 2 na brytyjskiej liście singli. Gatunek muzyki Brytyjczyków to house.
źródło: en.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr