Przejdź do głównej zawartości

Miszel, Kabe - Bon Appétit

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Miszela oraz Kabe zatytułowana “Bon Appétit”. To nie pierwsza współpraca obu artystów. W tym roku ukazały się ich dwa wspólne single – “Dres” i “Sheraton”. Dodajmy, że „Sheraton” zapowiada wspólny krążek Miszela i Kabe zatytułowany ‘Złote Przeboje’, jednocześnie jest singlem ze składanki QueQuality „QMPLE”. Natomiast “Bon Appétit” jest drugim singlem ze wspomnianej płyty, której premiera jest planowana na grudzień 2022. Na albumie „Złote Przeboje” usłyszymy muzyczne odniesienia do kultowych przebojów z przestrzeni lat ’80 i ‘2000.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Materiał napisali: Miszel oraz Kabe. Kompozycja została wyprodukowana przez Premixma.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 644 189 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 1 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował AKTV.13 & Horyy.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Miszela pt. “dres” (ft. Kabe), który na YouTube ma już 28 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce “Dres” zajął 13 miejsce. Dnia 27.04.2022 materiałowi został nadany certyfikat złotej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl.

Warto wspomnieć, że w maju tego roku otrzymaliśmy zaskakującą kooperację. Miszel zaprosił do singla “Traptosteron” Michała Wiśniewskiego z Ich Troje. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra.

Kabe, właśc. Bartosz Krupka (ur. 17 czerwca 2000 w Olsztynie) – polski raper. Członek kolektywu GCBW. Urodził się w Olsztynie, jednak wychowywał się na paryskim osiedlu. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Nad ranem”, który ma już 55 mln wyświetleń. Dnia 1 lipca 2022 roku ukazała się jego płyta studyjna zatytułowana ‘King Kong’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 2-12-2022 w miejscowości Przytkowice, a kolejny 3-12-2022 w miejscowości Rzeszów.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: popkiller.pl, cgm.pl, | bestsellery.zpav.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr