Przejdź do głównej zawartości

Daj To Głośniej - Książę

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Daj To Głośniej zatytułowana “Książę”. Kawałek ten, to nutka spod znaku tych tanecznych, rytmicznych i energicznych. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 25 Czerwiec 2022 czytamy: Zespół z Emilią Sanecką na czele nie tworzy obecnie nowych propozycji, lecz dogrywa teledyski do już istniejących kawałków pochodzących z debiutanckiego płyty. To samo się tyczy kompozycji “Książę”.

“To my:) jak powiedzieliśmy, tak zrobiliśmy – dziś były ostatnie nagrywki do płyty „FOLK DISCO”. Do wypuszczenia zostały nam jeszcze dwa klipy.”

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://www.empik.com/ksiaze,p1337080826,ebooki-i-mp3-p#DetailedData. Autorami tekstu i kompozytorami są Tobiasz Hes, Emilia Sanecka oraz Igor Jaszczuk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 997 628 wyświetleń na YT. Wideoklip został nakręcony podczas trasy koncertowej. W większości scen możemy zobaczyć przebywających pod sceną ludzi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Mama ostrzegała”, który na Youtube ma już 190 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wynik kawałka “Mama ostrzegała” to jeden z najlepszych wyników w świecie polskiej muzyki. Kompozycja została w błyskawicznym tempie pokochana przez miliony Polaków. Numer zaledwie kilka dni po oficjalnej premierze, trafił do największych rozgłośni radiowych w Polsce[źródło]telemagazyn.pl. Materiał był bez wątpienia hitem wakacji 2019[źródło]tvs.pl, a nawet całego 2019 roku[źródło]voxfm.pl. Singiel na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 61, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2[źródło]bestsellery.zpav.pl. Wideoklip nutki “Mama ostrzegała” był drugim najpopularniejszym klipem w 2019 opublikowanym na YouTube w Polsce[źródło]Wikipedia.

Grupa Daj To Głośniej jest odkryciem 2019 roku[źródło]jastrzabpost.pl. Zespół ten, to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo. Jej członkowie doskonale znają przepis na przebój[źródło]disco-polo.info 20 Maj 2021. W zeszłym roku ukazał się ich debiutancki krążek.

Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 28-01-2023 w miejscowości Lubin.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DTGKsiaze

Tekst nagrania “Książę”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, empik.com, | telemagazyn.pl, tvs.pl, voxfm.pl, bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, jastrzabpost.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr