Przejdź do głównej zawartości

Dermot Kennedy - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dermota Kennedy’ego to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

W sieci ukazała się nowa piosenka irlandzkiego piosenkarza Dermota Kennedy’ego zatytułowana “Innocence and Sadness”. Kawałek ten to ostatni singiel zapowiadający krążek artysty zatytułowany “Sonder”, który ma się ukazać 18 listopada 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Island (UK) i Interscope (US). Będzie to drugi studyjny album muzyka.

“Nadchodzący nowy album to ekscytujący nowy rozdział w karierze Dermota” – czytamy w serwisie muzyka.dziennik.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]shazam.com. Materiał napisał Dermot Kennedy. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonaha Shy i amerykańskiego producenta Scotta Harrisa.

“Dermot posted a snippet of him singing part of an unreleased song with the description “Steady Rhythm Joy” on Instagram on July 24th, 2020. The phrase “Innocence and Sadness is a fine line” can be heard. He also posted a page of his phone notes with then unknown lyrics titled “Innocence and Sadness” on May 18th, 2021 on Instagram. How much of those lyrics have made it to the finished song is however unclear.
On October 3rd, 2022, Dermot visited the Grammy Museum to talk about the album Innocence and Sadness and performed some songs, including Innocence and Sadness for the first time live” – czytamy w serwisie genius.com.

Singiel “Innocence and Sadness” to następca singla “Kiss Me”.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 405 654 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Irlandczyka pt. “Outnumbered”, który na YouTube ma już 53 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP20 na 9 listach przebojów. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Dermot Kennedy to uznany piosenkarz[źródło]vanessa.fm 6 września 2022 i jeden z najpopularniejszych współczesnych songwriterów[źródło]rapowo.pl 8 lutego, 2022. W artykule opublikowanym w serwisie vanessa.fm w dniu 6 września 2022 czytamy: Dermot, który w 2020 roku był nominowany do nagrody BRIT, zgromadził już prawie 4 miliardy odtworzeń na wszystkich platformach i może pochwalić się najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem w Irlandii w tym tysiącleciu. Płyta “Without Fear” rozeszła się dotąd w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie, co oznacza, że artysta zdobył platynę w ponad 12 krajach. Więcej o krążku na dole artykułu.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 8 listopada 2022 w Newcastle Upon Tyne, UK, Boiler Shop, a kolejny 14 listopada 2022 w Liverpool, UK, Invisible Wind Factory.

źródło: muzyka.dziennik.pl, | vanessa.fm, rapowo.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?
Tagi: Live From Mission Sound Studios, Brooklyn

Single

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

TytułRokPozycje na listach
IRE
[1]
BEL
(FL)
[3]
FRA
[20]
“An Evening I Will Not Forget”[b][25]2015
“Shelter”[26]2016
“After Rain”[27]
“Moments Passed”[c]201779
“Young & Free”[d]201882
“Power Over Me”[e]111073
“For Island Fires and Family”201936
“Lost”26
“Outnumbered”27
“Resolution”2020
“Giants”127
“Power”[33]
(with Kevin Gates)
“Don’t Cry”
(with Bugzy Malone)
25
“Better Days”2021430
“Something to Someone”[34]20222
“Dreamer”20
“Kiss Me”4
“Innocence and Sadness”18
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

W 2020 roku wystąpił gościnnie w utworze “Paradise” u boku Meduzy.

Dermot Joseph Kennedy (urodzony 13 grudnia 1991) to irlandzki piosenkarz i autor piosenek. Najbardziej znany jest ze swojego singla „Outnumbered” z 2019 roku. Dermot Kennedy dorastał w Rathcoole w hrabstwie Dublin w Irlandii. Zapalony fan piłki nożnej i gracz. Dermot Kennedy zaczął grać na gitarze w wieku 10 lat, a pisać piosenki w wieku 14 lat; twierdzi jednak, że nie traktował muzyki „poważnie” aż do 17 roku życia. Gatunki jego muzyki to Pop, rock i folk.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Without Fear’ ukazała się 4 października 2019 roku nakładem wytwórń płytowych Island (UK) oraz Interscope (US) i jest utrzymana w gatunku Folk-pop. Album zawiera 13 piosenek. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 8 listach, w tym na pierwszym miejscu na 3 listach (stan na 7.11.2022). Krążek na liście UK Albums (OCC) zajął pozycję numer 1, a na liście US Billboard 200 numer 18. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr