Przejdź do głównej zawartości

Beata Kozidrak - Jak dla mnie

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Beaty Kozidrak zatytułowana “Jak dla mnie”. Singiel znajdzie się na kolejnym krążku artystki.

– Płyta ukaże się późną jesienią. Kończę już nagrania i mam wielką przyjemność zaprezentować nowy singiel, w którym powracam do lat 80. – mówi wykonawczyni.

Czwarta solowa płyta piosenkarki prawdopodobnie nosić będzie tytuł “4You”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest Beata Kozidrak, natomiast kompozytorami są Beata Kozidrak, Mariusz Obijalski oraz Arkadiusz Kopera.

– Jestem mile zaskoczona, że mogę współpracować z tak młodymi i ciekawymi artystami. Jest między nami “muzyczna chemia”. Powstają kolejne piosenki, z których jestem bardzo zadowolona. Od razu piszę do nich teksty, a to jest dobry znak, jeśli muzyka mnie zainspiruje. Teksty powstają szybko i stanowią jedność z muzyką. Bardzo dobrze rozumiemy się w studiu – zaznacza Beata Kozidrak.

Singiel „Jak dla mnie” to następca singla „Biegiem” (nagranego wraz z Kamilem Bednarkiem).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 13 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 292 239 wyświetleń na YT. Musicalowy, osadzony w szkolnej scenerii wideoklip wyreżyserował Igor Ignacy Leśniewski (II Reżyser: Mateusz Białęcki). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Konrad Bloch. Wystąpili w rolach głównych: Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński. W roli nauczyciela WF zobaczymy Wojtka Andrzejuka, a Beata Kozidrak pojawiła się w roli nauczycielki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 62-letniej artystki pt. “Upilam sie Toba”, który na Youtube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Upilam sie Toba” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął pozycję numer 15, natomiast na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. Materiał pokrył się podwójną platyną[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych wokalistek w świecie polskiej muzyki[źródło]plejada.pl 28 sie 2022. Wykonawczyni jest znana z pop-rockowego zespołu Bajm, jak i działalności solowej[źródło]kultura.onet.pl. Artystka otrzymała wiele nagród za swoją pracę, zarówno w Polsce, jak i za granicą[źródło]kultura.onet.pl 2019.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artystki zamyka wydany 16 września 2016 roku krążek “B3”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Sony Music Entertainment Poland. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jej trzeci album studyjny. Krążek pokrył się złotem. Longplay ukazał się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe.

“B3 to dobra płyta. Dobra pod pewnym względem, a mianowicie – gdyby rozpatrywać ją w zupełnym oderwaniu od dotychczasowej twórczości Beaty Kozidrak. Natomiast w porównaniu z całym dorobkiem artystki, począwszy od pierwszej płyty Bajmu albo, jak kto woli, pierwszej solowej płyty Beaty, B3 wypada mocno średnio” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 18-11-2022 w miejscowości Warszawa.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: jedynka.polskieradio.pl, muzyka.interia.pl, open.fm | plejada.pl, kultura.onet.pl, allaboutmusic.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr