Przejdź do głównej zawartości

OKI - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Oki’ego to: “Daily Grind freestyle”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Oki’ego zatytułowana “Daily Grind freestyle”.

Materiał napisał OKI. Kompozycja została wyprodukowana przez Jamilove.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 27 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 394 867 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Oki’ego pt. “Jeżyk!”, który na YouTube ma już 27 mln wyświetleń? Zobaczymy.

OKI jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce[źródło]glamour.pl 1.02.2023. Ogromną popularność przyniósł mu udział w projekcie OIO[źródło]popkiller.pl. Muzyk otrzymał najwięcej nagród podczas piątej edycji Popkillerów. Artysta zwyciężył w trzech kategoriach: album roku gremium („Produkt47”), singiel roku gremium („Jeżyk!”) oraz raper roku gremium[źródło]lubin.pl 15 kwietnia 2023.

Dnia 10 czerwca 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej 2020, ukazał się jego piąty studyjny album zatytułowany ‘Produkt47’. Płyta jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz rap i zawiera 17 numerów. Na materiale udzielili się znani raperzy tacy jak: Taco Hemingway, Sobel, Young Igi czy Paluch. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat trzykrotnie platynowej płyty.

OKI wraca z pełnym energii i dojrzałości muzycznej albumem. „Produkt47” to wypadkowa ponadprzeciętnego flow i wyobraźni artystycznej, poparta niesamowitą warstwą instrumentalną czołówki polskich producentów – czytamy w serwisie empik.com.

“Najnowszy krążek Jeżora to de facto zbiór singli, tylko że w pozytywnym znaczeniu. Niemal każdy utwór bez większych problemów podbiłby playlisty jako utwór promocyjny” – czytamy w recenzji płyty w serwisie rytmy.pl.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.

[album - źródło]Wikipedia, olis.onyx.pl, empik.com, rytmy.pl

Najbliższy jego koncert ma się odbyć 24-06-2023 w miejscowości Gorzów Wielkopolski, a kolejny 6-07-2023 w miejscowości Sława.

Tekst nagrania “Daily Grind freestyle”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: genius.com, | glamour.pl, popkiller.pl, olis.onyx.pl, empik.com, rytmy.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. 77747 (prod. Magiera)
3. Albo Jest Zajebiście Albo Jest Smutno (feat. Young Igi)
4. Baddest (directed by Kooza)
5. Bardziej Sobą Niż Kiedykolwiek
6. Dla ziomali (feat. Żabson)
7. Dla Ziomali (remix) feat. Wini, Sitek. Łajzol, Szpaku, Sobel
8. Doja Cat
9. Dzielny Pacjent feat. Sobel, Young Igi
10. Fre4sty7e
11. No weź (oraz Taco Hemingway, Young Leosia, Young Igi)
12. Daily Grind freestyle
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Oki, właśc. Oskar Kamiński (ur. 1998 w Lubinie) – polski raper, piosenkarz oraz autor tekstów. Zaczął publikować swoje pierwsze nutki już w 2013 na swoim kanale w serwisie YT. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/Rap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Oki & Nearr’ ukazała się 30 marca 2018 roku nakładem wytwórni płytowej 814555 Records DK. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/Rap i zawiera 10 piosenek.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, empik.com?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach