Przejdź do głównej zawartości

Piękni i Młodzi Dawid Narożny - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi) to: “Ona działa na mnie jak”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/dawid_narozny-ona_dziala_na_mnie_jak

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Dawida Narożnego oraz AGBE zatytułowana “Ona działa na mnie jak”.

Utwór już przed premierą zdobył ogromną popularność na platformie TikTok. Wideo z fragmentami nutki szybko stało się wiralowe.

Melodia zapada w pamięć od pierwszych dźwięków, a tekst porusza tematykę miłosnych uniesień i silnego oddziaływania drugiej osoby - czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Muzyka i Tekst: TKM, Dawid Narożny, Agnieszka Brysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 25 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 074 648 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 1 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta "Na czasie" pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Realizacja klipu, scenariusz: BRYSZARD i AGBE. Wideoklip w pełni oddaje atmosferę i energię kawałka.

Wizualizacje pełne są słonecznych plaż, kolorowych strojów i radosnych tańców - czytamy w serwisie disco-polo.info.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces hitu 33-letniego artysty pt. “Na zawsze ty”, który na YT ma 5,6 mln wyświetleń.

Dawid Narożny to jedna z najpopularniejszych postaci sceny disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej poznali go jako wokalistę grupy Piękni i Młodzi[źródło]voxfm.pl 2021. Dawid niedawno poinformował, że znalazł nową wokalistkę do swojego projektu[źródło]disco-polo.info 25 Styczeń 2023. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 9 Luty 2023 czytamy, że w formacji pojawiły się dwie nowe osoby: Joanna Narożna (czyli żona Dawida) oraz Ela Kliś. Dalej czytamy, że pierwsza będzie w grupie DJ-ką. Rolą drugiej będzie śpiew oraz gra na skrzypcach[źródło]disco-polo.info 9 Luty 2023.

Tekst nagrania “Ona działa na mnie jak”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Każdy swoje 10 minut ma
2. Nosiłem kwiaty Ci
3. Pasujemy do siebie
4. Płatki śniegu lecą w dół (Magia Świąt)
5. Prezent
6. Zrobię z Ciebie Pannę Młodą! (Łobiecuje, Łobiecuje)
7. Insta
8. Jesteś taka słodka (x Sobota)
9. Ona działa na mnie jak (x AGBE)

Biogram

Dawid Narożny (ur. 12 października 1989 roku) to współzałożyciel popularnej w całym kraju grupy Piękni i Młodzi, który obecnie rozwija karierę solową. Przed założeniem formacji Dawid i jego ówczesna żona Magdalena występowali w innych zespołach muzycznych. Gatunek muzyki Dawida to disco polo.
źródło: wspolczesna.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach