Przejdź do głównej zawartości

MiłyPan - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki MiłegoPana to: “MADAGASKAR”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bfan.link/madagaskar

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza o pseudonimie MiłyPan oraz polskiego zespołu Defis zatytułowana “MADAGASKAR”. To nie pierwsza współpraca obu artystów – nagrali wspólnie kawałki: "Jeszcze raz", "Musisz się starać", “Jeden taniec jedna noc”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Piotr Kołaczyński. Muzyka: Adrian Grzybowski (V-Project).

Kawałek opowiada historię miłości, która rozkwita na tytułowej wyspie.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 18 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 688 039 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 48 w kategorii najpopularniejszych teledysków (w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 30 maja 2023 czytamy, że klip zaledwie po 12 dniach od premiery, przekroczył barierę 1,1 miliona wyświetleń i ciągle utrzymuje się na wysokiej 8. pozycji najpopularniejszych materiałów muzycznych na polskim YouTube). Wideo to dzieło allinteractive.pl.

"Teledysk do piosenki "Madagaskar" to prawdziwe dzieło sztuki. Wpływ egzotyki i piękna wyspy jest widoczny w każdej kadrze" - czytamy w serwisie disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu MiłegoPana pt. “Królowa”, który na Youtube ma już 143 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za singiel “Królowa” artysta został nagrodzony diamentową płytą. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 83, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

MiłyPan zalicza się do grupy najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej. MiłyPan porwał polską scenę muzyczną takimi kawałkami jak “Królowa” i “Małolatki”. Obie nutki mają powyżej sto milionów wyświetleń na YT. Dnia 30 kwietnia 2021 roku ukazał się jego krążek zatytułowany 'Discopolot'. Najbliższy koncert 27-letniego artysty ma się odbyć 23-06-2023 w miejscowości Kielce, a kolejny 13-07-2023 w miejscowości Międzyzdroje.

Defis – polski zespół disco polo pochodzący z Wojsławic, założony przez Dariusza Zielińskiego. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer "Niespotykany Kolor", który ma już 100 mln wyświetleń. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 13-07-2023 w miejscowości Międzyzdroje, a kolejny 10-08-2023 też w miejscowości Międzyzdroje.

Tekst nagrania “MADAGASKAR”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie

źródło: disco-polo.info, | bestsellery.zpav.pl, voxfm.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Królowa
2. Małolatki
3. Melanż
4. Wakacje
5. HOP HOP (MANIURY)
6. Pij Kwiatuszku
7. Jeden taniec jedna noc (oraz Defis i Topky)
8. Daddy Cool (oraz Topky)
9. Zatoka Fok
10. MADAGASKAR (oraz Defis)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

MiłyPan, właśc. Piotr Kołaczyński (ur. 31 maja 1996 w Warszawie) – polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance. Gatunki jego muzyki to disco polo i dance. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
tagi: Miły Pan

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr