Przejdź do głównej zawartości

LOVERBOY - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki LOVERBOY to: "Wytrwale".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/loverboy_-_wytrwale

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu LOVERBOY zatytułowana “Wytrwale”. Kawałek ten, to połączenie nowoczesnego brzmienia z klimatem lat 90. i 2000. Przypomnijmy, że wówczas królowała muzyka Eurodance. Nutka ma bardzo melodyjną i wpadającą w ucho melodię.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Mateusz Dawidziuk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 514 718 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Mateusza Dawidziuka. Efektowny klip wspaniale wpisuje się w całą koncepcję numeru.

"W klipie możemy zobaczyć zespół w stylowych strojach i efektownych scenografiach, a także piękną modelkę, która gra rolę ukochanej wokalisty" - czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu LOVERBOYA pt. „Zróbmy sobie fotę”, który na Youtube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Przebój “Zróbmy sobie fotę” to doskonała produkcja, która oczarowała fanów dobrej zabawy.

Loverboy to pseudonim Mateusza Dawidziuka. Wokalista disco polo wykreował mnóstwo przebojów, które podbiły parkiety wielu polskich dyskotek[źródło]disco-polo.info 4 Marzec 2022.

Tekst nagrania "Wytrwale"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, tekstowo.pl, disco-polo.eu, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Chciałbym z Tobą chodzić
2. Grzejesz mnie
3. Smakowita
4. Zróbmy sobie fote
5. Życie loverboya
6. Chcę buziaka
7. Ona buja się kozacko
8. Póki jesteśmy młodzi
9. Dziewczyno z mięsnego
10. Idealni
11. Wytrwale
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

LOVERBOY to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 5 marca 2022 czytamy: Loverboy z muzyką disco polo realizuje się od wielu lat. Początkowo robił jedynie aranżacje oraz remixy znanych utworów, a od 2014 roku realizuje się również w formie wokalisty. Dalej czytamy, że LOVERBOY to Mateusz Dawidziuk.

źródło: disco-polo.eu i ?

Powiązane wpisy

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr