Przejdź do głównej zawartości

Trill Pem - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Trill Pema to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka rapera Trill Pema, Bully oraz Jezzy C. zatytułowana “XXL”. Singiel jest pewnego rodzaju streszczeniem tego, co działo się w ostatnich miesiącach u artysty, a także jest jego statementem odnośnie muzyki oraz drogi, którą przebył.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]empik.com. Materiał napisał Trill Pem. Kompozycja została wyprodukowana przez Bully, Jezzy C. i Fresh N Dope.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 28 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 198 954 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Zdvnczuk (odpowiedzialny wcześniej m.in. za teledysk do “Zabawy” z Szymim Szymsem). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jakub Nadolny oraz Maksymilian Grela (scena w outro).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu muzyka pt. “Nicki” (feat. Wac Toja), który na Youtube ma już 41 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Kim jest Trill Pem? W artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2021-07-29 czytamy o artyście: to raper młodego pokolenia, którego kariera muzyczna idzie, wręcz biegnie w zawrotnym tempie. W swoim dorobku ma m.in. 600 tysięcy miesięcznych słuchaczy na Spotify (wjechał właśnie w TOP50 w Polsce), jest posiadaczem licznych wyróżnień w postaci złotych i platynowych płyt, a także jednego diamentu. Z Instagrama muzyka możemy wywnioskować, że jego najnowszy projekt będzie nosił nazwę #NOWAMOWA, gdyż ten hashtag przewija się dość często w jego najnowszych publikacjach.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 22-11-2022 w miejscowości Szczecin.

źródło: glamrap.pl, | rapnews.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne

Lista utworów

1. 420 Freestyle
2. Designer Flow feat. Young Multi
3. Lifestyle ft. Wac Toja
4. Nagini
5. Nicki feat. Wac Toja
6. Superman Jimmy feat. Bambax
7. Teraz Już Wiem feat. Kizo
8. 41922
9. XXL
Pozostałe utwory są na tej stronie

Trill Pem, właśc. Przemek Michalski (ur. 14 marca 1997 roku) – polski raper i autor tekstów. Młody artysta z południa polski, autor hitów takich jak NICKI, VANILLA, czy LOS ANGELES. Członek ekipy Fresh N Dope, obecnie związany z Trójmiastem. “So Dope” to pierwszy pełnoprawny album Trill Pema. Wydany nakładem Fresh N Dope przy wsparciu Universal Music Polska. Album zawiera 10 piosenek. So! Fresh to debiutancki projekt Trill Pem’a, który zbiera jego najpopularniejsze kawałki i zamyka w jednym krążku. We wpisie opublikowanym w serwisie shop.freshndope.net czytamy: Album to początek drogi jaką obrał Raper – aktualny, świeży styl ubrany w luźną płynącą nawijkę. Krążek zawiera 7 numerów.
źródło: genius.com, open.spotify.com, popkiller.pl, Google oraz shop.freshndope.net