Przejdź do głównej zawartości

Trill Pem - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Trill Pema to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka rapera Trill Pema, Bully oraz Jezzy C. zatytułowana “XXL”. Singiel jest pewnego rodzaju streszczeniem tego, co działo się w ostatnich miesiącach u artysty, a także jest jego statementem odnośnie muzyki oraz drogi, którą przebył.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]empik.com. Materiał napisał Trill Pem. Kompozycja została wyprodukowana przez Bully, Jezzy C. i Fresh N Dope.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 28 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 198 954 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Zdvnczuk (odpowiedzialny wcześniej m.in. za teledysk do “Zabawy” z Szymim Szymsem). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jakub Nadolny oraz Maksymilian Grela (scena w outro).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu muzyka pt. “Nicki” (feat. Wac Toja), który na Youtube ma już 41 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Kim jest Trill Pem? W artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2021-07-29 czytamy o artyście: to raper młodego pokolenia, którego kariera muzyczna idzie, wręcz biegnie w zawrotnym tempie. W swoim dorobku ma m.in. 600 tysięcy miesięcznych słuchaczy na Spotify (wjechał właśnie w TOP50 w Polsce), jest posiadaczem licznych wyróżnień w postaci złotych i platynowych płyt, a także jednego diamentu. Z Instagrama muzyka możemy wywnioskować, że jego najnowszy projekt będzie nosił nazwę #NOWAMOWA, gdyż ten hashtag przewija się dość często w jego najnowszych publikacjach.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 22-11-2022 w miejscowości Szczecin.

źródło: glamrap.pl, | rapnews.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne

Lista utworów

1. 420 Freestyle
2. Designer Flow feat. Young Multi
3. Lifestyle ft. Wac Toja
4. Nagini
5. Nicki feat. Wac Toja
6. Superman Jimmy feat. Bambax
7. Teraz Już Wiem feat. Kizo
8. 41922
9. XXL
Pozostałe utwory są na tej stronie

Trill Pem, właśc. Przemek Michalski (ur. 14 marca 1997 roku) – polski raper i autor tekstów. Młody artysta z południa polski, autor hitów takich jak NICKI, VANILLA, czy LOS ANGELES. Członek ekipy Fresh N Dope, obecnie związany z Trójmiastem. “So Dope” to pierwszy pełnoprawny album Trill Pema. Wydany nakładem Fresh N Dope przy wsparciu Universal Music Polska. Album zawiera 10 piosenek. So! Fresh to debiutancki projekt Trill Pem’a, który zbiera jego najpopularniejsze kawałki i zamyka w jednym krążku. We wpisie opublikowanym w serwisie shop.freshndope.net czytamy: Album to początek drogi jaką obrał Raper – aktualny, świeży styl ubrany w luźną płynącą nawijkę. Krążek zawiera 7 numerów.
źródło: genius.com, open.spotify.com, popkiller.pl, Google oraz shop.freshndope.net

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr