Przejdź do głównej zawartości

Komodo - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Komodo to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej grupy Komodo, polskiej piosenkarki Mai Hyży oraz producenta Thomasa Sykesa zatytułowana “Better”.

„Utwór Komodo z Mają Hyży i Thomasem Sykesem to idealny collab. Jest świeżo, wesoło, a przede wszystkim wakacyjnie. Taką właśnie niespodziankę na zakończenie lata zaserwowali nam producenci. Wokale artystów w formie dialogu nadają niepowtarzalny summer vibe. W Polsce jest niewiele wydanych utworów polskich artystów w takiej aranżacji w języku angielskim. To jest jedna z rozpoznawalnych cech produkcji muzycznych Komodo” – udziela komentarza Dariusz Chojnacki – menedżer grupy Komodo.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Thomas Sykes, natomiast kompozytorem jest Komodo.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 18 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 311 456 wyświetleń na Youtube. W rolach głównych wystapili: Komodo, Maja Hyży, Thomas Sykes, Maja Ciesielska, Julia Dominik, Kasia Świech, Kamil Zajkowski, Zofia Odrzywołek, Filip Ulkowski, Oskar Ulkowski, Antek Dominik, Sławomir Ulkowski, Wiktor Klenczar i inni.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji z Małopolski pt. “(I Just) Died In Your Arms”, który na Youtube ma już 183 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “(I Just) Died In Your Arms” podbił listy przebojów na całym globie[źródło]rozmowydokawy.pl. Dzięki temu kawałkowi zespół w roku 2019 i 2020 został nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii “Nagroda Publiczności”. Nutka osiągnęła status Potrójnej Platynowej Płyty[źródło]komodoportal.pl. W artykule opublikowanym w serwisie muzyczneradio.pl w dniu 2-04-2019 czytamy, że kompozycja przez 28 tygodni gościła na liście AirPlay Chart docierając do 2 miejsca. W wideoklipie do tego numeru wystąpiła mistrzyni Europy w Pole Dance – Kasia Bielecka prezentując w nim swoje niesamowite umiejętności i niezwykłe akrobacje[źródło]muzyczneradio.pl, muzyka.interia.pl.

Zespół Komodo od lat odnosi wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym. Grupa z Małopolski jest najdłużej działającą formacją produkującą muzykę klubową w Polsce[źródło]polskieradio24.pl 18.06.2022. W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 19-09-2020 czytamy, że są specjalistami od dawania drugiego życia hitom muzyki pop.

Maja Hyży z domu Krygier (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu) – polska piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor. W lutym 2018 z piosenką „Błysk/Skin” zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Bede Kochac”, który ma już 3,2 mln wyświetleń. 24 marca 2015 ukazał się jej album studyjny zatytułowany ‘W chmurach’.

Co wiemy o Thomasie Sykes? Na jego fanpage na Facebooku czytamy: Berlin based, London born and raised in Athens, Greece (Translator: Mieszka w Berlinie, Londyn urodzony i wychowany w Atenach, Grecja).

źródło: wzielonej.pl, | rozmowydokawy.pl, komodoportal.pl, muzyczneradio.pl, muzyka.interia.pl, polskieradio24.pl, open.fm, i inne?

Lista utworów

1. (I Just) Died In Your Arms
2. All 4 You
3. Free (Just Believe)
4. I Believe
5. I love you so much
6. Is This Love (feat. Michael Shynes)
7. Run 2 You (ft. Courtney Drummey)
8. Better
Pozostałe utwory są na tej stronie

Nie wiemy na ile poniższe dane są aktualne:
Komodo to zespół składający się z trzech DJ’ów oraz producentów i wokalistki. Swoje doświadczenie i umiejętności postanowili połączyć Yash, Tom Sanders oraz Alex Red i założyli grupę w 2007 roku. Kilka miesięcy później do formacji dołączyły dwie tancerki Sisters Dance. W 2016 roku do zespołu dołączyła nowa cypryjska wokalistka Helena Panayi. Gatunki ich muzyki to House i Dance (z elementami rocka i popu).
źródło: polotv.pl i KM

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr