Przejdź do głównej zawartości

Leony - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Leony to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiej piosenkarki Leony oraz austriackiego producenta Toby Romeo zatytułowana “Crazy Love”.

Die Einflüsse von seinem, wie er selbst sagt, Mentor Felix Jaehn verarbeitet Toby Romeo auch in „Crazy Love“: Eingängige Beats kombiniert mit einem energischen Sound, der die Vocals von Sängerin Leony begleitet. Die 25-Jährige hat bereits durch vergangene Kollabos mit VIZE oder Steve Aoki Erfahrungen im House-Genre sammeln können. Aber auch solo droppt sie erfolgreiche Dance-Pop-Singles, wie „Faded Love“, mit der sie letztes Jahr sogar für die 1LIVE-Krone nominiert war. Sie verleiht dem von Toby Romeo beigesteuerten House-Sound einen poppigen Touch, wodurch „Crazy Love“ zu einem tanzbaren Banger wird! – czytamy w serwisie www1.wdr.de

„Crazy love“ heißt das Ergebnis der Zusammenarbeit mit Leony – czytamy w serwisie sr.de.

Gatunki nowej piosenki to Dance-pop[źródło]discogs.com. Autorzy utworu: Leonie Burger / Claudio Maselli / Amanda Kongshaug / Toby Romeo.

Singiel “Crazy Love” to następca singla “Stop the World”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 524 365 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniej Niemki pt. “Paradise” (nagranego wraz z Vize i Joker Bra), który na Youtube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Paradise” święcił triumfy na antenach najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce[źródło]allaboutmusic.pl.

Leony często współpracuje z niemieckim muzycznym projektem Vize i jest znana z kilku ich hitów np. Brother Louie czy Dolly Song[źródło]Wikipedia i djpromotion.com.pl.

Toby Romeo (ur. Tobias Waß; 8 listopada 2000) to austriacki DJ i producent muzyczny z Salzburga, najbardziej znany z nutki „Where the Lights Are Low” z udziałem Felixa Jaehna. Występował na międzynarodowych festiwalach muzycznych, takich jak Parookaville i Electric Love.

źródło: www1.wdr.de, sr.de, | allaboutmusic.pl, djpromotion.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Single

2017: Surrender
2018: Boots
2019: More Than Friends
2020: Paradise (mit Vize & Joker Bra)
2020: Dolly Song (Devil’s Cup) (mit Vize)
2021: Faded Love
2021: No More Second Chances
2022: Remedy
2022: Stop the World
2022: Crazy Love

Ostatnio wystąpiła również gościnnie (wraz z Sido) w utworze “Follow” u boku Kontra K.

Leony (ur. 25 czerwca 1997 w Chammünster; właściwie: Leonie Burger) to niemiecka piosenkarka. W 2014 roku wraz ze swoimi przyjaciółmi Julianem Voglem i Maximillianem Böhle, Leonie pojawiła się w programie RTL Rising Star pod nazwą zespołu Unknown Passenger. W finale przekonali publiczność swoją wersją Stay i uzyskali 92,77% głosów publiczności. Podczas show poznała swojego menadżera Nika Hafermanna. Następnie formacja dała występy w kilku mniejszych klubach, ale potem rozpadła się i Leonie spróbowała zdobyć pozycję artystki solowej. Ponadto wzięła swoje imię w nieco zmodyfikowanej pisowni jako pseudonim sceniczny. Gatunek jej muzyki to pop/rock. Czytaj więcej (de)
źródło: de.wikipedia.org oraz allmusic.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr