Przejdź do głównej zawartości

Explozja - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki zespołu Explozja to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka grupy Explozja zatytułowana “Hop Hop”. Kawałek ten to kolejny taneczny materiał. W serwisie disco-polo.eu czytamy o nutce:

“W tym przypadku zespół postanowił z humorem podejść do w/w produkcji i zrealizował bardzo ciekawy teledysk, który przyciągnął uwagę wielu fanów.”

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Arkadiusz Górski, natomiast kompozytorem jest Piotr Stawowczyk.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 43 217 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Szósta rano”, który na YouTube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto wspomnieć, że remixy kompozycji na YT są równie popularne jak pierwotny materiał. Wersja FAIR PLAY REMIX, której możecie posłuchać na tej stronie ma 5,7 mln wyświetleń, a wersja WOJTULA & KUBEQ REMIX, której możecie posłuchać na tej stronie ma 4,8 mln (stan na 27.10.2022).

Formacja Explozja znana jest z wielu imprezowych przebojów[źródło]disco-polo.eu 18 stycznia 2022. Grupa nie daje zapomnieć o sobie i w ostatnim czasie ciężko pracuje nad nowościami, które są publikowane w sieci w bardzo szybkim tempie[źródło]disco-polo.eu 30 czerwca 2022.

źródło: disco-polo.eu, | disco-polo.eu, YouTube, i inne

Lista utworów

1. A Ty kręć
2. Bawić się chcę
3. Chcemy być sobą
4. Chica
5. Czujesz to Też
6. Królowa Ciemności
7. Moje niebo
8. Hop Hop
Pozostałe utwory są na tej stronie

W artykule opublikowanym w serwisie muzycznapolska.pl w dniu 15 lutego, 2021 czytamy: Zespół Explozja to projekt muzyczny którego założycielem i głównym wokalistą jest Arkadiusz Górski. Projekt ten powstał kilka lat temu. Momentem przełomowym dla zespołu była pomocna dłoń którą wyciągnoł do Arka Piotr Stawowczyk z zespołu Fisher. Gatunek ich muzyki to disco polo.
źródło: muzycznapolska.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

Imagine Dragons - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy Imagine Dragons to: “Symphony”. Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz. Wideo z YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego zespołu Imagine Dragon zatytułowana “Symphony”. Singiel pochodzi z podwójnego krążka ‘Mercury — Acts 1 & 2’, który ukazał się 1 lipca 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Interscope i Kidinakorner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Alternative Rock, Indie Rock i Pop Rock. W pierwszej części albumu znajduje się 14 numerów, natomiast w drugiej jest ich 18. Goście na krążku to JID i Cory Henry. Producenci: Brandon Darner, Goldwiing, Imagine Dragons, Jason Suwito, Jayson DeZuzio, Jesse Shatkin, Joel Little, KillaGraham, MAG, Mattman & Robin, Mick Coogan, New Haven, Nick Scapa, Rick Rubin, Sir D

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr